Çözüldü MSI A520M-PRO boş BIOS ekranı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sEsen3107

Centipat
Daha fazla  
İtopya üzerinden yeni bir kasa aldım fakat BIOS menüsüne girdiğimde hiçbir şey yazmıyor tüm kısımlar boş.
BIOS pilini çıkarıp takmayı denemedim garantiyi bozar mı bozmaz mı bilmediğimden. Başka yerlere baktığımda sorunun servise gönderilerek düzeltilebileceği söylenmiş. Göndermeden düzeltilemez mi? Ne yapılmalıdır?
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Fotoğraf atma şansınız var mı? Tahmin ettiğim gibiyse farklı bir monitör denemeniz lazım, MSI BIOS'lar monitör seçiyor.
Ekrana görüntü hiç mi gelmiyor yoksa BIOS görsel arabirimi mi bozuluyor?
Ekrana görüntü geliyor fakat bios menüsü tepkisiz.Hiçbir seçenek yok ve ayrılan kısımlarda da hiçbir şey yazmıyor.

Pc açılıyor mu ? Biosa girmeden.
Pc açılıyor hiçbir sıkıntısı da yok oyun vs. de oynuyorum.Ramlerim 2133 mhz'de çalışıyor ben 3200e çekmek istediğimde bu sorunla karşılaştım.

Fotoğraf atma şansınız var mı? Tahmin ettiğim gibiyse farklı bir monitör denemeniz lazım, MSI BIOS'lar monitör seçiyor.

Bu sorun çok muhtemel çünkü BIOS ekranı monitöre sığmıyor bile.

Anakartın ne marka model? Arkada BIOS Update tuşu var mı?

Anakart bu ve BIOS Update tuşu var mı yok mu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Emir M. arkadaşın dediği uygun gözüktmekte. Denemenizde fayda var.

Maalesef yok Update tuşunuz.

Çok teşekkür ederim. TV'ye bağlayınca sorun çözüldü. İkinize de ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Teşekkürler sorun tv'ye bağlayınca çözüldü.Yardımınız için çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı