MSI A620M E anakartta sarı ışık yanıyor

Ramleriniz ile ilgili bir problem büyük ihtimalle. Ramleri dikkatlice söküp, tekrardan takın. Doğru ve düzgün taktığınıza emin olun.

Sorunu çözebildiniz mi?

Şu ana kadar sorun çıkmadı.

Sorunu çözebildiniz mi?

Hocam aslında RAM çıkarıp takmadım bir değişiklik yapmamıştım kasanın içini temizlerken dedim RAM'i ve ekran kartını çıkarıp takayım dedim belki RAM'i tam takamadım bilmiyorum kabloları yeniden takarken ekran kartının girişinden elektrik çarptı ufak sonra neyse dedim belki normaldir bilgisayarı açma tuşuna bastım sorun yok gibi gözüküyordu 5 dk bekledim açılmadı RAM'i bir daha çıkarıp taktım ama hala sorunun bende olduğunu düşünüyorum RAM'i takamadım herhalde ve benim anakartımın üstünde RAM çıkarıp takmak için pin var ama altında yok altı oturuncaya kadar bastırdım çok değil ama üst taraf için bastırmam gerekti çünkü normalde RAM yerine oturursa pin otomatik kapanır biraz bastırdım kapandı ama alt tarafında biraz boşluk var gibi inşallah zarar gelmemiştir.

RAM'i takıyorum hep aynı şey oluyor birkaç kez denedim.

Ramleriniz ile ilgili bir problem büyük ihtimalle. RAM'leri dikkatlice söküp, tekrardan takın. Doğru ve düzgün taktığınıza emin olun.

Hocam yardım edin.

Ramleriniz ile ilgili bir problem büyük ihtimalle. RAM'leri dikkatlice söküp, tekrardan takın. Doğru ve düzgün taktığınıza emin olun.

Ekran kartı da yanmış olmasın.

@AlpMalkoc hocam vallahi anamla babam beni yiyecek yardım edin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı