MSI A68HM Anakart BIOS'a Girmeme ve Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

reghull

Hectopat
Daha fazla  
Oncelikle herkese hayirli bayramlar. Yeni sistem topladim, bilgisayarciya kurdurdum bilgisayarı. Eve gelip actigimda bilgisayarın BIOS'a girmediğini fark ettim. MSI sitesinden Fast Boot'u kurmama rağmen yine BIOS'a giremedim.
Bilgisayar bastan basladiginda her defasında BIOS'a gireceği zaman monitör uyku moduna geçtiğini farkettim ve sonrasında Windows 10 ekrani gelip bilgisayar aciliyordu. Son olarak gelişmiş seceneklerden UEFI kurulum başlat dedim ve bilgisayar yeniden basladi. Her seyin calismasina ragmen ekrana bir daha görüntü gelmedi. Ne yapmami tavsiye edersiniz? Sonuç sizce nedir? İki günlük bilgisayarin anakarti yanmis olabilir mi?

Anakarti garantiye gönderdim elimde patlamaz değil mi tamir ederler mi yoksa para iadesi mi yaparlar. Birde eksik gondermisim kablo paneli göndermeyi unutmusum:confused::(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı