Anakart logosu geçtikten sonra ekrana görüntü gelmemesi

@ARDA TEK Eğer ekran kartınız Nvidia ise 382.53 sürümüne dönmeyi deneyebilirsiniz. Aynı şekilde benim sistemimde de Nvidia'nın 384.76 ve son sürüm olan 384.94 sürümlerine güncelleme yaptığımda sistem açık olduğu halde BİOS ekranından sonra bazen görüntü gelmiyor, sistem kendi kendine reset attıktan sonra açılıyordu. 382.53 sürümüne döndüğümde sorun çözüldü.

@ARDA TEK Eğer ekran kartınız Nvidia ise 382.53 sürümüne dönmeyi deneyebilirsiniz. Aynı şekilde benim sistemimde de Nvidia'nın 384.76 ve son sürüm olan 384.94 sürümlerine güncelleme yaptığımda sistem açık olduğu halde BİOS ekranından sonra bazen görüntü gelmiyor, sistem kendi kendine reset attıktan sonra açılıyordu. 382.53 sürümüne döndüğümde sorun çözüldü.
Dediğiniz sürüme alıp sonuçları yazarım.

382.53 sürümüne nasıl geri dönebilirim? Yardımcı olabilir misiniz? Bu sorundan müzdaripim maalesef.

Anakartın BİOS'una girip ''Fast Boot' u kapatırsanız sorun düzelecektir.

Fastboot ayarı ne işe yarıyor? Önemli bir şey mi?

@VAAS Şu an kurulu olan sürücüden önceki sürücünüz 382.53 ise bu sürüme dönmek için aygıt yöneticisi, görüntü bağdaştırıcıları, ekran kartına çift tıklayıp, sürücü, sürücüye geri dön dediğinizde ekran kartınızın eski sürücüsüne geri dönebilirsiniz. Bu esnada sistem yanıt vermiyor olarak gözükebilir ancak ekran kartı eski sürücüye dönecektir. Ya da ekran kartının sürücüsünü DDU ile silip Nvidia'nın sitesinden 382.53 sürümünü indirip, kurabilirsiniz.

@VAAS Şu an kurulu olan sürücüden önceki sürücünüz 382.53 ise bu sürüme dönmek için aygıt yöneticisi, görüntü bağdaştırıcıları, ekran kartına çift tıklayıp, sürücü, sürücüye geri dön dediğinizde ekran kartınızın eski sürücüsüne geri dönebilirsiniz. Bu esnada sistem yanıt vermiyor olarak gözükebilir ancak ekran kartı eski sürücüye dönecektir. Ya da ekran kartının sürücüsünü DDU ile silip Nvidia'nın sitesinden 382.53 sürümünü indirebilirsiniz.

Teşekkür ederim. Hallettim sorunu. Siyah ekran sorunu geçicek değil mi hocam? İlerde karşılaşmam yani? O yüzden özellikle yükledim. Yoksa yüklemezdim. Oyunlar için güncel olması daha iyiydi. Ama sorun ortadan kalkacaksa önemli değil benim için.

@VAAS Nvidia'nın 382.53 sürücüsünden sonraki sürücülerde benim sistemimde de siyah ekran sorunu veriyor. Yeni sürücüde sorunun düzelmesini bekleyeceğiz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı