MSI A68HM sistemde RAM'leri 2400 MHz yapınca mavi ekran

MariNN

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi RAM'lerimin 2 profili var fakat 2 profil de 2400 MHz. Sistemim şu şekilde:
  • MSI A68HM-E33 v2 anakart
  • AMD A10 7870K işlemci
  • G.Skill TridentX 2x4 2400 MHz DDR3 RAM
Technopat 1500 TL sistem toplama videosundaki sistem ile aynı kısacası orada 2400 MHz çalışıyor ama ben 2400 MHz frekansa aldığımda mavi ekran veriyor bilgisayarım. Profillerden birini 2133 MHz yapma gibi bir şansım var mı?

Fotoğrafları ekledim oradan bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• disabled.jpg
    disabled.jpg
    1.013,8 KB · Görüntüleme: 97
  • profile1.jpg
    profile1.jpg
    984,1 KB · Görüntüleme: 72
  • profile2.jpg
    profile2.jpg
    1.001,9 KB · Görüntüleme: 76
xmp yazan yere gelip profile1 veya 2 yi seç ikisnden biri 2400mhz yada 2133 mhz mavi ekranı biosun güncel olmadığı için veriyodur bosunu güncelle linki altta veriyorum
Destek: A68HM-E33 V2 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye orda 8.4 sürümü var en son sürüm onu indiriceksin yanında kırmızıyla indirme işareti var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda biosu nası guncelleyeceğinin videosu yapmassan yardımcı olurum kesin biosu guncelleyince sorun ortadan kalkacaktır ilk biosu güncelle

Ceza yemiştim yazamadım arkadaşlar biosu güncelledim fakat yine mavi ekran aldım ayrı bir konu açıp dosyaları paylaşıcam yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı