MSI Afterburner ayarları nasıl olmalı?

Daha fazla  
Merhaba değerler, ayarlar doğru mu? Bir ara karıştırmıştım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    314 KB · Görüntüleme: 128
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde ama core c. ve memory c. ekran kartına göre ayarla oyunlardan atmadığı bir şekilde olsun. Stabil çalışsın kısaca yoksa pc başlarken görüntü alamazsın. Memory c. her zaman core clocka 3 4 kat daha büyük olacak şekilde olursa yarar var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3ssss.png
    Screenshot_3ssss.png
    253,2 KB · Görüntüleme: 123
Bu şekilde ama Core C. Ve Memory C. Ekran kartına göre ayarla oyunlardan atmadığı bir şekilde olsun. Stabil çalışsın kısaca yoksa PC başlarken görüntü alamazsın. Memory C. Her zaman Core clocka 3 4 kat daha büyük olacak şekilde olursa yarar var.

Ekran kartım RX 6600 i312100F işlemci var yardımcı olursanız sevinirim ben pek anlamıyorum. Aynı dediğiniz gibi yapayım.

Ekran kartım RX 6600 i312100F işlemci var yardımcı olursanız sevinirim ben pek anlamıyorum. Aynı dediğiniz gibi yapayım.

OverClock yapmadan kullanın derim o zaman. Core C. Ve Memory C. Kısımları "0" yapınız. Power limit ile temp. Limiti sonuna kadar kökleyiniz bu durumda bile rahat 5 FPS artar ama ben istiyorum ki 10 15 FPS daha artsın. Core C. Hızını 50 yapıp ve Memory C. Hızını da 400 -500 arası bir şey yaparak biraz daha güçlü bir ekran kartınız olmuş olur. Bu ayarları save kısmına tıklayarak kullanmış olduğunuz profilin üstüne tıklayarak kayıt edebilirsiniz. Bu ayarları defalarca ayarlamakla uğraşmamak için ise, Apply at startup kutucuğunu işaretleyip açılırken otomatik olarak aynı ayarda başlayacaktır. Profil kısmındaki anahtar işeretine tıklayarak ayarlarınızı yapınız ve daha sonra o anahtarı tekrar kapatınız efendim ki değişiklilik olmasın bir daha. Oyundan atma gibi bir durum olursa Core C. İle Memory C. Hızlarını 5'er 5'er indirerek tekrar deneyebilirsiniz zor değil deneme yanılma yöntemi ile yapılıyor zaten bu işler YouTube'da birçok over clock videosu bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı