MSI Afterburner ayarları uygulama silinince kalır mı?

SosyalistZ5

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bildiğiniz üzere MSI Afterburner üzerinden bilgisayarımızda olan fan ayarlarını vb yapabiliyoruz. Benim sorum şu olacak; ben fan hızlarını arttırdım. Sonra uygulamayı sildim, uygulamayı sildiğimde aynı ayar devam edecek mi? Yoksa sonlanıp BIOS üzerinden ayarlı olan ayar geri mi gelecek?

Arkadaşlar selam, bildiğiniz üzere MSI Afterburner üzerinden bilgisayarımızda olan fan ayarlarını vb yapabiliyoruz. Benim sorum şu olacak; ben fan hızlarını arttırdım. Sonra uygulamayı sildim, uygulamayı sildiğimde aynı ayar devam edecek mi? Yoksa sonlanıp BIOS üzerinden ayarlı olan ayar geri mi gelecek?

Uygulamayı silerken ayarlarda silinsin mi diye soruyor zaten?

En iyisi programın konum dosyasında "profile ..." gibisinden ismi olan dosyayı yedeklemek. Başka ismi olabilir, deneme yanılmayla - kesip başka konuma atarak hangisinin kayıt dosyası olduğunu bulabilirsin. Böylece her silip yüklediğinde veya format attığında yedekten tekrar yüklersin.

Düzenleme: Pardon dediğinizi yanlış anlamışız. Bence yükleme ve silme sonrasında BIOS'a bakarak anlayabilirsin.

Uygulamayı silerken ayarlarda silinsin mi diye soruyor zaten?
En iyisi programın konum dosyasında "profile ..." gibisinden ismi olan dosyayı yedeklemek. Başka ismi olabilir, deneme yanılmayla - kesip başka konuma atarak hangisinin kayıt dosyası olduğunu bulabilirsin. Böylece her silip yüklediğinde veya format attığında yedekten tekrar yüklersin.

Düzenleme: Pardon dediğinizi yanlış anlamışız. Bence yükleme ve silme sonrasında BIOS'a bakarak anlayabilirsin.
Soruyu bende tam soramadım detaylı açıklarsam msı afterburner üzerinden çok şey kurcaladım ve sonra uygulamayı sildim. kurcaladığım ayarlar kalmaya devam ediyor mu? yoksa silinip eski fan ayarları sistemin geri mi geliyor?

Soruyu bende tam soramadım detaylı açıklarsam msı afterburner üzerinden çok şey kurcaladım ve sonra uygulamayı sildim. değiştirdiğim ayarlar kalmaya devam ediyor mu?
kalmaması gerek çünkü

Soruyu bende tam soramadım detaylı açıklarsam MSI Afterburner üzerinden çok şey kurcaladım ve sonra uygulamayı sildim. Kurcaladığım ayarlar kalmaya devam ediyor mu? Yoksa silinip eski fan ayarları sistemin geri mi geliyor?

Kalmaması gerek çünkü

Kalmaması gerektiğini düşünüyorsun kayıt defterinden temizle.

Yeni konular

Geri
Yukarı