MSI Afterburner CPU Sıcaklığı Kısmı Yok

Ihsan Bilgen

Hectopat
Merhabalar,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki gibi MSI Afterburner profilini kullanmak istiyorum ama CPU usage kısmından başka bir kısım yok. Oyunlarda CPU sıcaklığını anlık görmek için ne yapmalıyım?
(MSI GX70-3BE)

Son düzenleme:
İzleme kısmına tıkladıktan sonra orada istediğin tikleri işaretlersen istediğin şey orada gözükür.

Ekran Görüntüsü (1223).jpg
Ekran Görüntüsü (1224).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrı olarak bende sana bir program önermek istiyorum. ASUS Republic of Gamers' ın oyunculara özel, ''TechPowerUp GPU-Z'' adlı son derece faydalı bir program. CPU çekirdeklerinin bölüm bölüm sıcaklıklarını takip edebilirsiniz. Türkçe desteği bulanan, bilgisayara herhangi bir ağırlı bulunmayan, kullanışlı bir program. Daha bir çok işlevi var ama, ben sizin için önemli olanı düşündüğüm şeyleri yazdım. ASUS iyi iş çıkarmış!

GPU-Z.gif

Ayrı olarak bende sana bir program önermek istiyorum. ASUS Republic of Gamers' ın oyunculara özel, ''TechPowerUp GPU-Z'' adlı son derece faydalı bir program. CPU çekirdeklerinin bölüm bölüm sıcaklıklarını takip edebilirsiniz. Türkçe desteği bulanan, bilgisayara herhangi bir ağırlı bulunmayan, kullanışlı bir program. Daha bir çok işlevi var ama, ben sizin için önemli olanı düşündüğüm şeyleri yazdım. ASUS iyi iş çıkarmış!

Eki Görüntüle 34436
İlginiz için teçekkürler ama bana oyun içinde CPU sıcaklığı ve FPS değerini gösteren bir yazılım lazım.

Technopat'ın videolarında CPU sıcaklığı görünüyorken bende böyle bir seçenek çıkmıyor nasıl gösterebilirim CPU sıcaklığını ?

Geri
Yukarı