Çözüldü MSI Afterburner CS:GO'da çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Arkadaşlar, dün akşam Steam indirdim ve oradan CS:GO indirdim ve oyuna girdim ama MSI Afterburner sol üst köşede yok. Gizli simgelerde açık gözüküyor. Valorant'ta gözüküyor fakat CS:GO'da gözükmüyor. Nasıl gözükmesini sağlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş yapman gerekeni söylemiş ama bir şey ekleyeyim, o kodu yazdıktan sonra maç yaparsan güven faktörün düşüyor. Dikkat et çok düşerse oyun çekilmez hâle gelebilir.

Güven faktorü nedir hocam

Güven faktörü, Steam'de bulunan bir botun; oyuncuların profillerine, rapor edilme sayılarına, rekabetçi ban yeme sıklığına, dost ateşi ile verilen hasara, çevrimiçi olma ve satın alma geçmişine, profilinde bulunan oyun sayısına, her bir oyunun oynanma saatine vb. oyuncuya ait her şeye bakarak oyuncuya belirli bir eşleştirme puanı sunması ve eşleştirme sisteminin rütbe ile birlikte bu puanı kullanarak eşleştirme yapmasıdır. Kısacası oyun içi davranışları ile birlikte oyun dışı davranışlarını da ele alan çok geniş çaplı bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı