Çözüldü MSI Afterburner değerleri göstermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
CS:GO başlat seçeneklerine bu komutu yazman gerekiyor ancak güvenilirlik faktörünü etkilediğine dair iddalar var bilgin olsun.

-allow_third_party_software
Hocam şimdi Elden Ring'e girdim orada çalıştı ama CS'de falan çalışmıyor bana CS'de lazım.

Hocam eski mesajımda belirtmiştim😕 CS de çalışmıyor zaten 3.part yazılımlar yasak. Onun için ESC tuşu altındakı tuşa basarak açılan pencereye "net_graph 3" yamanız lazım. Beğenmedim atmışsınız benim için sorun değil ama nedenını sorabilir miyim? Çözümümmü yanlış? Güvenliği etkiliyorsa dediğinizi yapmaması lazım arkadaşın en ıyı seçenek bu kodu yazması?

Hocam eski mesajımda belirtmiştim😕 CS de çalışmıyor zaten 3.part yazılımlar yasak. Onun için ESC tuşu altındakı tuşa basarak açılan pencereye "net_graph 3" yamanız lazım. Beğenmedim atmışsınız benim için sorun değil ama nedenını sorabilir miyim? Çözümümmü yanlış? Güvenliği etkiliyorsa dediğinizi yapmaması lazım arkadaşın en ıyı seçenek bu kodu yazması?

Hocam net_graph 3 komutu yok kullanılmıyor geçersiz komut yani. Ayrıca ben beğenmedim atmadım başkası atmıştır.

CS:GO başlat seçeneklerine bu komutu yazman gerekiyor ancak güvenilirlik faktörünü etkilediğine dair iddalar var bilgin olsun.

-allow_third_party_software

Kral çok sağ ol şimdi çalıştı çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı