Çözüldü MSI Afterburner değerleri mi, GeForce Experience değerleri mi doğrudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erenqzs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün MSI Afterburner kurdum. RDR2'de değerlere bakıyordum. Afterburner'da ekran kart kullanımını %40'ın altında gösterirken GeForce Experience'da %95 üstü gösteriyordu. Neden böyle oluyor?

Ekran Görüntüsü (162).png

Ekran Görüntüsü (163).png

Bir sorum daha olacak. Afterburner'da ana grafik işlemcisi olarak AMD Radeon (TM) Graphics çıkıyor. Buradan RTX 3060'ı seçmeli miyim? Dizüstü bilgisayar kullanıyorum.

Ekran Görüntüsü (166).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Bugün MSI Afterburner kurdum. RDR2'de değerlere bakıyordum. Afterburner'da ekran kart kullanımını %40'ın altında gösterirken GeForce Experience'da %95 üstü gösteriyordu. Neden böyle oluyor?

Eki Görüntüle 1602892

Eki Görüntüle 1602897

Bir sorum daha olacak. Afterburner'da ana grafik işlemcisi olarak AMD Radeon (tm) Graphics çıkıyor. Buradan RTX 3060'ı seçmeli miyim? Dizüstü bilgisayar kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1602887

MSI Afterburner'da 3060'ı seçince doğru gösterecektir hocam.

Eki Görüntüle 1602892

Eki Görüntüle 1602897

Bir sorum daha olacak. Afterburner'da ana grafik işlemcisi olarak AMD Radeon (tm) Graphics çıkıyor. Buradan RTX 3060'ı seçmeli miyim? Dizüstü bilgisayar kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1602887

Çözüm

Eki Görüntüle 1602892

Eki Görüntüle 1602897

Bir sorum daha olacak. Afterburner'da ana grafik işlemcisi olarak AMD Radeon (TM) Graphics çıkıyor. Buradan RTX 3060'ı seçmeli miyim? Dizüstü bilgisayar kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1602887
Ya ayarlarınızda bir sıkıntı var ya da başka birşey, rdr2 de ekran kartı %14 kullanmaz kesinlikle tam güçte kullanır. 3060 ı seçin.

Ya ayarlarınızda bir sıkıntı var ya da başka bir şey, RDR2 de ekran kartı %14 kullanmaz kesinlikle tam güçte kullanır. 3060'ı seçin.

Orada görünen değerin ekran kartı kullanımı olduğuna emin misin? Fan hızı da olabilir. Ayarları kontrol et.

Ben Afterburner'da GPU1 için olan değerleri seçmişim. RTX3060'ı GPU2 olarak gösteriyormuş. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı