Çözüldü MSI Afterburner değerleri sıfır olarak gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ust_sel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar iyi forumlar. Afterburner'dan bilgi alamıyorum. Ana ekrandaki tüm değerler sıfır görünüyor. Ekran kartı modelim de boş görünüyor. MSI GTX 1060 OCV1 ekran kartı kullanıyorum. Programı en son 1-1,5 ay önce falan kullanmıştım sanırım, o zaman sorun yoktu. Yaklaşık 1 hafta önce falan baktığımda sorunu fark ettim. Ekran kartını en güncel 466.11 sürücüsüne güncelledim ama düzelmedi. Neden kaynaklanıyor olabilir?

Ekran görüntüleri:

MSI Afterburner Ana ekran

1619172460544.jpeg

MSI Afterburner grafikler

1619172465147.jpeg

Çözüm
Sürücü sorunu gibi görünüyor. Öncellikle aşağıdaki rehberle ekran kartı sürücünü kaldır.
Sürücü Kaldırma Rehberi
Sonrasında yeniden başlatıp ekran kartı sürücünü tekrar yükleyip dener misin?
Maalesef işe yaramadı. DDU ile sürücüyü kaldırdım ve Nvidia sitesinden bulabildiğim en güncel sürücü olan 465'i yükledim. İşe yaramayınca Geforce Experience üzerinden yine 466'ya yükselttim ve tekrar denedim ama sonuç yok. 😕

------GÜNCELLEME-----

Arkadaşlar sorun çözüldü. Afterburner'ı da kalıntı bırakmayacak şekilde silmek gerekiyormuş. Ben sadece güncellemeyi denemiştim. Afterburner ayarlarım gitmiş oldu ama sorun düzeldi. Sıcaklık, model, sürücü vb. bütün bilgiler geri geldi.

Afterburner ana ekran:
1619177589841.jpeg

Afterburner grafikler:

1619177600060.jpeg
Sürücü sorunu gibi görünüyor. Öncellikle aşağıdaki rehberle ekran kartı sürücünü kaldır.
Sürücü Kaldırma Rehberi
Sonrasında yeniden başlatıp ekran kartı sürücünü tekrar yükleyip dener misin?
Maalesef işe yaramadı. DDU ile sürücüyü kaldırdım ve Nvidia sitesinden bulabildiğim en güncel sürücü olan 465'i yükledim. İşe yaramayınca Geforce Experience üzerinden yine 466'ya yükselttim ve tekrar denedim ama sonuç yok. 😕

------GÜNCELLEME-----

Arkadaşlar sorun çözüldü. Afterburner'ı da kalıntı bırakmayacak şekilde silmek gerekiyormuş. Ben sadece güncellemeyi denemiştim. Afterburner ayarlarım gitmiş oldu ama sorun düzeldi. Sıcaklık, model, sürücü vb. bütün bilgiler geri geldi.

Afterburner ana ekran:
1619177589841.jpeg

Afterburner grafikler:

1619177600060.jpeg

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı