MSI Afterburner Ekran Kartı Sıcaklığı 511 Derece Gösteriyor

DxDiag'da önceden R5 M430'du fakat şimdi R5 M330 olmuş. İlginç. Birde hocam bende iki ekran kartı var sanırım laptop olduğundan. Ekran ve oluşturucu yazıyor. Ekran kısmına gelince Intel HD 5500 oluşturucu kısmına gelince R5 M330 yazıyor.
M330 WHQL driver indirip kurun. Sonra yeniden başlatıp yeniden kontrol edin. Sorun olursa aktif olacağım mesajımdan alıntı yapmanız yeterli.

Hesap sorar gibi oldu sanırım kusura bakmayın.

Estağfirullah hocam.
388984

Hocam şimdi şöyle bakarsanız. Son sürücüyü yükledim ve kuruyorum. Bir ara kendine gelir gibi oldu program sıcaklık 50 dereceleri gösterdi de geri değişti yine 511 derece oldu.

Afterburner ekran görüntüsü alabilir miyim?

Hocam program %44'de takıldı. Şu an tekrar kuruyorum.
Afterburner ekran görüntüsü alabilir miyim?

389011

Hocam sürücüleri güncelledim. Böyle arada bir geliyor solda 300Mhz yazıyor ekran kartı sıcaklığı 45 dereceleri falan gösteriyor ama geri gidiyor. Anlayamadım.

389012

İşte hocam bir tane daha bırakıyorum aşağıda görüyorsunuz zaten.
389027

Hocam sanırım oyuna girmediğimden kaynaklı. Oyuna girince her şeyi gösterdi ve ne yazıkki sıcaklık değerlerim bu kadar yüksek. :(

Son düzenleme:
Hocam program %44'de takıldı. Şu an tekrar kuruyorum.

Eki Görüntüle 389011

Hocam sürücüleri güncelledim. Böyle arada bir geliyor solda 300Mhz yazıyor ekran kartı sıcaklığı 45 dereceleri falan gösteriyor ama geri gidiyor. Anlayamadım.

Eki Görüntüle 389012

İşte hocam bir tane daha bırakıyorum aşağıda görüyorsunuz zaten.
Eki Görüntüle 389027

Hocam sanırım oyuna girmediğimden kaynaklı. Oyuna girince her şeyi gösterdi ve ne yazıkki sıcaklık değerlerim bu kadar yüksek. :(
Evet düzelmiş. Sıcaklığın yüksek olmasının sebebi laptop olduğundan. Düşürmek istiyorsanız sıcaklığı başka bir konu açabilirsiniz.
Anlayamadığım kısım driver version kısmı hala boş ama en azından bilgisayar ekran kartınızı bir alev topu olarak görmüyor.

Evet düzelmiş. Sıcaklığın yüksek olmasının sebebi laptop olduğundan. Düşürmek istiyorsanız sıcaklığı başka bir konu açabilirsiniz.
Anlayamadığım kısım driver version kısmı hala boş ama en azından bilgisayar ekran kartınızı bir alev topu olarak görmüyor.

Vallahi hocam 2 yıl önce aldım. Termal macun yenilemesi yaptırmak istiyorum ama korkuyorum. Kendimde yapamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı