Çözüldü MSI Afterburner ekran kartını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kahraman 43

Hectopat
Cuma günü bilgisayarımı formatladım, Windows 10 Pro kurdum. Oyunlarımı indirdim, bilgisayarımı güncelledim. Her şey son sürümde şu an. MSI Afterburner kurdum lakin ekran kartını görmedi. C diskine kurdum görmedi, oradan silip D diskine kurdum yine görmedi. Daha önceki konulara da baktım, profil silmeyi yaptım yine olmadı. Çözümlerinizi bekliyorum.
msi.png

Çözüm
Windows Insider'a kayıt oldunuz mu olduysanız kullanıyor musunuz?

Hocam 2.çözüm ise sadece bu ayar açık kalsın o sırada olan her şeyi kapatmayı deneyin.

1619946911030.png

Bu çözümde olmadıysa 3.çözüme geçeyim, enable Low-Level IO driver kapalı bir şekilde dene.
1619947005618.png
Cuma günü bilgisayarımı formatladım, Windows 10 Pro kurdum. Oyunlarımı indirdim, bilgisayarımı güncelledim. Her şey son sürümde şu an. MSI Afterburner kurdum lakin ekran kartını görmedi. C diskine kurdum görmedi, oradan silip D diskine kurdum yine görmedi. Daha önceki konulara da baktım, profil silmeyi yaptım yine olmadı. Çözümlerinizi bekliyorum.
Eki Görüntüle 1002973

Ekran kartı modeli nedir?
Aygıt yöneticisinde kart aktif mi bir kontrol edebilir misin?

Sapphire R9 380 2 GB. Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında gözüküyor kendisi. Radeon Software inik durumda.

ASUS GPU Tweak III yazılımı çalışacak mı yükleyebilir misin?

Bu rehberi uygulayın sonra buradan ekran kartı sürücünüzü kurun.

Afterburner yerine bu yazılımı kullanmanızı öneririm.

Denedim lakin istediğim sonucu alamadım.
S

Bu rehberi uygulayın sonra buradan ekran kartı sürücünüzü kurun.

Sürücüleri kaldırdım tekrar kurdum MSI Afterburner'ı da silip tekrar kurdum ama fayda etmedi.

Windows Insider'a kayıt oldunuz mu olduysanız kullanıyor musunuz?

Hocam 2.çözüm ise sadece bu ayar açık kalsın o sırada olan her şeyi kapatmayı deneyin.

1619946911030.png

Bu çözümde olmadıysa 3.çözüme geçeyim, enable Low-Level IO driver kapalı bir şekilde dene.
1619947005618.png

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı