MSI Afterburner fan ayarı yok

Evren Akyüz

Decapat
fan hızı.png

Laptoplarda fan kontrol olmaz.

"36"nın altında "Auto" yazıyor. O Auto'ya tıklayarak fan modunu otomatikten çıkar. Sonra istediğin hızı ayarlayabilirsin. Voltaj içinde "fan Speed" yazısının altındaki dişli resmine basıp ayarlara gir ve alttaki ayarları aç:
  • Voltaj kontrolünü aç.
  • Voltaj takibini aç.
  • Sürekli seçilen voltaja zorla (isteğe bağlı)

O Auto tuşa basınca da açılmadı bende.
Laptoplarda fan kontrol olmaz.

"36"nın altında "Auto" yazıyor. O autoya tıklayarak fan modunu otomatikten çıkar. Sonra istediğin hızı ayarlayabilirsin. Voltaj içinde "fan speed" yazısının altındaki dişli resmine basıp ayarlara gir ve alttaki ayarları aç:
  • Voltaj kontrolünü aç
  • Voltaj takibini aç
  • Sürekli seçilen voltaja zorla (isteğe bağlı)
Yaptım gene olmadı

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar. format atmadan önce fan sekmesi vardı fan ayarı yaptım 1 2 kere formattan sonra fan ayarı sekmesi yok oldu
bunu nasıl geri getirebiliriz ? çözümü varmıdır ?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba arkadaşlar. Format atmadan önce fan sekmesi vardı fan ayarı yaptım 1 2 kere formattan sonra fan ayarı sekmesi yok oldu.
Bunu nasıl geri getirebiliriz? Çözümü var mıdır?

Konu hotlatma olacak kusura bakmayın ama bende de aynı sorun var format sonrası fan ayar yok oldu? Çözüm bulabildinizmi acaba? Teşekkürler.

Aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildiniz mi?

Sorunu yanlışlıkla kendiliğinden çözmüş bulundum.
Monitör değişikliği yaptım ve aynı gün ekran kartını güncellemesi vardı onu da güncelledim.
Ve baktığımda fan ayarı geri gelmişti.
Monitörle alakalı olacağını sanmıyorum ama ekran kartı güncellenince düzelmiş olabilir.

Merhaba arkadaşlar. Format atmadan önce fan sekmesi vardı fan ayarı yaptım 1 2 kere formattan sonra fan ayarı sekmesi yok oldu.
Bunu nasıl geri getirebiliriz? Çözümü var mıdır?

Sorun ekran kartı güncellemesiyle alakalı.
Güncelleyince düzeldi.
(Aynı gün monitör değişimi de yapıldı) - (ama onunla alakalı olacağını düşünmüyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı