MSI Afterburner fan hızı ayarlanmıyor

Sadece + ve - olarak bağlanmış fanı kontrol edemezsiniz.

Tamam da önceden yapabildiğim bir şeyi neden yapamıyorum? Fan %0 ile çalışıyor. 1 2 dakika için de 80 derece oluyor .

Ekran kartı fanı ise ekran kartı modeli nedir?

6700XT Sapphire Pulse. MSI'dan ayar yapınca direk ses çıkmaya başlıyordu soğuyordu. Şimdi ses yok. MSI da direk düşüyor fan hızı ayarlayınca.

MSI Afterburner da Auto yazısındaki kısmı devre dışı bırakman gerekiyor daha sonrasında manuel olarak ayarlayabilirsin.

Bildiğim kadarıyla böyle yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın.

Önceden yapabildiğinizi açıklamadığınız için böyle söyledim.

Oyun oynayamadıgım için panik içindeyim o yüzden eklemeyi unuttum kusura bakmayın.

MSI Afterburner'da Auto yazısındaki kısmı devre dışı bırakman gerekiyor daha sonrasında manuel olarak ayarlayabilirsin.

Denedim hepsini. Auto da çalışmıyor zaten. Direk %0'a düşüyor. Yandaki sayılar parlıyor bir de. Oraya kaydediyoruz sanırım kurcaladım falan ama hiçbir şey çalışmıyor. Ses de gelmiyor kasadan.

Hocam belki BIOS üzerinde kendi içinde belirli bir dereceye kadar çalışmıyordur hiç kontrol ettin mi ?

Hocam belki BIOS üzerinde kendi içinde belirli bir dereceye kadar çalışmıyordur hiç kontrol ettin mi?

Etmedim, çünkü dediğim gibi çalışıyordu. Bir anda çalışmamaya başladı. Ve BIOS konularında cahilim biraz. Ben fan hızını otomatik olarak kullanıyordum ama artık işlemiyor, 80 85 de oynamaya korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı