Çözüldü MSI Afterburner FPS değeri yanlış gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Selamünaleyküm, MSI Afterburner'ı kurdum FPS değerini görmek için ama FPS derece olarak gozukuyor, 58° olarak sanırım. GPU ile karışıyor, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamünaleyküm, MSI Afterburner'ı kurdum FPS değerini görmek için ama FPS derece olarak gozukuyor, 58° olarak sanırım. GPU ile karışıyor, nasıl çözebilirim?

FPS kısmının yanındaki tike tıklayın, sonra yanındaki boş bir yere tıklayın ve bilgi ekranında gösteri tikleyin.

FPS kısmının yanındaki tike tıklayın, sonra yanındaki boş bir yere tıklayın ve bilgi ekranında gösteri tikleyin.

Dosya Ekleri

• IMG_0716.jpeg
    IMG_0716.jpeg
    36,9 KB · Görüntüleme: 22
Çözüm

Afterburner'de ayarlara girin izleme kısmına basın oradan istediğinizi açıp kapatabilirsiniz isimler karışıyorsa ismini değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı