MSI Afterburner FPS göstergesi açılmıyor

Kerim Sönmez

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle, selamlar.

MSI Afterburner ayarı yaptım ama CPU sıcaklık ve kullanımı GPU sıcaklık ve kullanımı RAM kullanımını gösteriyor ama FPS'i göstermiyor. Açmaya çalışıyorum, olmuyor. Nasıl düzelteceğim?

Öncelikle, selamlar benim sorum olacaktı MSI Afterburner ayarı yaptım ama CPU sıcaklık ve kullanımı GPU sıcaklık ve kullanımı RAM kullanımını gösteriyor ama FPS'i göstermiyor açmaya çalışıyorum olmuyor nasıl düzelteceğim?

Msi After.png

Gördüğünüz üzereki OSD'de göster bilgi ekranını açabilmem lazım ama açamıyorum.
Msi After.png

FPS göstergesi ayarını buradan bakarak yaparsın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OSD ayarlarını yapmıştım ben bikere ama FPS OSD'sini açamıyorum neden acaba?

Benimde bir sorum var.
Msi afterburner da işlemci sıcaklığı ve mhz değeri izleme menüsünde yoktu. Burada benzer sorun yaşayan arkadaşların konusundan öğrendiğim kadarı ile aida64 gibi ek bir programla bağlantı kurulması gerektiği yazıyordu yaptım oldu. Ancak bundan önce böyle bir programa ihtiyacım olmadan tüm değerleri sadece afteburner dan görebiliyorum. Son güncelleme ile mi değişti bu durum.

Benimde bir sorum var.
Msi afterburner da işlemci sıcaklığı ve mhz değeri izleme menüsünde yoktu. Burada benzer sorun yaşayan arkadaşların konusundan öğrendiğim kadarı ile aida64 gibi ek bir programla bağlantı kurulması gerektiği yazıyordu yaptım oldu. Ancak bundan önce böyle bir programa ihtiyacım olmadan tüm değerleri sadece afteburner dan görebiliyorum. Son güncelleme ile mi değişti bu durum.
Deneyecegim bende de ayni sorun fps gostergisi acilmiyor, tesekkurler)

Geri
Yukarı