MSI Afterburner oyun içi değerler görünmüyor

BlackGRY

Kilopat
Yer
Kahramanmaraş
Merhaba arkadaşlar birkaç gündür yeni aldığım ekran kartını kullanmaktayım ve eski ekran kartıyla normal bir şekilde oyun içi değerleri göstermekteydi. Fakat yeni ekran kartını taktım ve driverini falan kurdum ve sıkıntı çıkarmasın diye Afterburner programının yeniden kurdum. GTA 5'e girince hiçbir değer göstermiyor. Daha doğrusu arkaplanda sıkıntısız bir şekilde çalışıyor bakıyorum ama maalesef hiçbir oyunda değer göstermiyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Ekran Kartım: MSI Aero ITX GT 1030 2GB GDDR5

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerleri gösterip kapatmak için buton eklemiş olabilir misiniz? Seçtiğiniz değerlerin bilgi ekranında da gösterilmesi gerektiğinden de emin olun.

Ekran Görüntüsü (614).png

Ekran Görüntüsü (613).png

Öncelikle afterburneri indirirken "rivatuner statistics server" adlı programı da yükledin mi ? Yükleme aşamasında yüklensin mi diye soruyor. Red ettiysen oyunlara girince ekrana bilgiler gelmez. O yüklü ve hala ekrana gelmiyorsa afterburner izleme ekranında, ekrana gösterilecek bilgileri aktifleştirmen lazım. Oda olmuyorsa :) oyuna girdikten sonra ALT + TAB yapıp oyundan çıkın afterburner programını kapatıp tekrar açın ve oyuna girin.

Değerleri gösterip kapatmak için buton eklemiş olabilir misiniz? Seçtiğiniz değerlerin bilgi ekranında da gösterilmesi gerektiğinden de emin olun.

Eki Görüntüle 361735
Eki Görüntüle 361736
Hepsi açık ama ne yazık ki olmuyor hatta daha da olmassa ekran kartını iade edeceğim herşeyi yaptım sıfırladım. Driverini yeniden kurdum ama yok olmuyor...
Yok mu bir bilen ben çılgına döndüm ya hemen yarın ekran kartını iade talebinde bulunacağım ne yapayım hiçbir şekilde olmuyor başka önerebileceğiniz bir program varsa oda olur aslında adam gibi gerçek değerler vermez şimdi yok mu bir bilen delireceğim?

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,2 KB · Görüntüleme: 72
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,7 KB · Görüntüleme: 71
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    141,3 KB · Görüntüleme: 57
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    30,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı