MSI Afterburner Power limit açmak için ne yapılmalı?

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
MSI Afterburner'da Power limit ayarı kapalı, bunu açmak için ne yapabilirim, BIOS'dan ayar mı yapacağım, Config ile mi uğraşacağım, ek bir güç beslemesi mi gerekiyor bunu açmak için. Config ile bayağı uğraştım ama açamadım, voltaj kontrolü ve voltaj takibi açık, ne yapmalıyım sizce? @Eren AK
1624532310659.png

Gökberk bey, voltaj kontrolleri ve izin verilen hızaşırtma limitini genişleti aktif edin. Resmi sınırlar. Devre dışı hale getirin. Kaydettikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın MSI Afterburner açıldığında Power limit açılmış olması lazım.

Bilgisayarınızı hız aşırtma limitini genişlet yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmamış olabilir misiniz?

En kötü ihtimal amacınız kartın daha az Power çekmesi ise zaten bunu voltaj değerini düşürerek sağlayabilirsiniz. Ama umarım açılır. Bilgisayarınızı yeniden başlatınca.

Eki Görüntüle 1081221

Üzgünüm hocam, yine açılmadı. Herhalde ekran kartım desteklemiyor veya yanlış gider bir şey var, yardımların için teşekkürler.

1624540163402.png

Üzgünüm hocam, yine açılmadı. Herhalde ekran kartım desteklemiyor veya yanlış gider bir şey var, yardımların için teşekkürler.

Senin için biraz araştırma yaptım. Bu modelde açılmıyormuş galiba.

Rica ederim, inşallah bilen bir arkadşa çıkar ve yardımcı olur. Belki başka bir programla ya da başka yolla yapılır.

Şimdi BIOS üstünden editleniyordur. Her yerde ne kadar sağlıklı olur orası tartışılır. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı