MSI Afterburner RX 580 ekran kartını görmüyor

MSI Afterburner'ı yüklüyorum bazen ekran kartı gözüküyor, bazen ise gözükmüyor. Nasıl çözeceğim bilen varsa yazabilir mi? Ekran kartı Driver'ları yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmuyor denedim halen görmüyor ekran kartımı.
Windowsunuz güncel mi? Emin miyiz? Eğer oyun oynarken overclock işlemi ya da bilgi ekranından değerleri görmek için kullanıyorsanız, oyunun hile koruyucu programı MSI Afterburneri devredışı bırakmış olabilir. Şahsen ben bellek durumlarına bakardım Valorant oynarken, ama yeni getirdikleri güncellemeyle MSI Afterburner'i bloke ediyor, kullanamıyorum.

Ekran kartı Driver'lerini eksiksiz kurmazsan görmez, Driver kurunuz.

Driver'ları aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısından sürücüyü güncelleştir dedim ve oldu.

Bir de internetten indirince mavi ekran alıyorum ama normal aygıt yöneticisinden yükleyince mavi ekran vermiyor yanlış Driver'larımı yüklüyorum acaba.

Aynı sorun bende de var, Valorant Vanguard engelledi 10 kere silip tekrar yükledim ama Afterburner bir türlü görmüyor ekran kartımı. Ne ayar yapabiliyorum ne de donanımların sıcaklıklarını görebiliyorum.

Aynı sorun bende de var, Valorant Vanguard engelledi 10 kere silip tekrar yükledim ama Afterburner bir türlü görmüyor ekran kartımı. Ne ayar yapabiliyorum ne de donanımların sıcaklıklarını görebiliyorum.
Valorant yüklü ise hile korumasını kapat öyle dene. Afterburner'ı silip yüklemen bir şeyi değiştirmiyor. Afterburner açılmadan sağ alttan hile korumasını kapat öyle aç Afterburner'ı ve sonuçları paylaş bakalım.

Denedim bunuda. Vanguard engelledikten sonra GPU sıcaklığını bile göremiyorum Afterburner üzerinden.

Vanguard'ın kapalı olduğundan emin ol. Ben de ilk başta kapatıyordum görev yöneticisinden falan ama yine açık kalıyormuş fakat göremiyordum. Valorant ve Vanguard'ı silip daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp dener misin? Olmazsa hazır Valorant ve Vanguard silinmişken MSI Afterburner'ı da sil yükle yeniden başlat dene bakalım.

Bir arkadaş da "Enable low-level IO driver" tikini işaretleyip sorunu çözmüş. İlk bunu dene istersen.
MSI Afterburner Ayarı

Yeni konular

Geri
Yukarı