MSI Afterburner Sistemin Performansını Düşürdü

Sorun nerede?

• Yazılımsal

Oy: 5 83,3%
  • Donanımsal

Oy: 1 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6

scout22

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet garip gelebilir fakat MSI Afterburner sistemimin performansını düşürdü. Her şey daha çok FPS almak için MSI Afterburner indirip O.C. yapmamla başladı. İlk yaptığımda 2-3 FPS artışı yaşadım fakat sonradan FPS sebepsiz yere azaldı. 60-70 FPS aldığım CS:GO şu an 20-30 arası geziyor. Programı kapattım hatta sildim kalıntılarını tarattım sildim sorun düzelmedi. Oyun ayarlarını kontrol ettim, Nvidia denetim masasından grafik ayarlarını tekrardan düzenledim, ASC ile bilgisayarı onardım fakat yine aynı. O.C. işleminden sonra ekran kartının hasar görmüş olabileceğinden ve bilgisayarın HD Graphics'e geçiş yaptığından korktum fakat oyunlar ekran kartı ile açılıyor. Acaba belleklerin MHz'sini arttırınca bellekler mi hasar gördü anlayamadım. Eğer yazılımsal çözüm bulamazsam açıp kontrol edeceğim. Lütfen format at gibi önerilerde bulunmayın oyunları tekrar yüklemek istemiyorum zaten kotam da bitti.

Sistemim: i5 3230M Nvidia 710M dizüstü bilgisayar.

Bilgisayar sanırım bu: NP450R5G NOTEBOOK CORE İ5 3230M-8GB 1TB-2GB-15.6-W8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR

Son düzenleme:
csgo.jpeg

Sıcaklık değeri 70 civarı. Bir de dediğiniz yöntemi deneyeceğim.

DDU ile sürücüyü silip yeniden deneyin. Ayrıca cihazınız ısınıyor olabilir. AfterBurner OSD ile ısıları takip ettiniz mi ?
Forumda DDU konusu vardı yaptım fakat şuan siyah ekran. Bilgisayarı ekrana bağlayınca da görüntü yok kendi ekranında da görüntü yok. Hiç görüntü alamadığım için driver yüklemem de mümkün değil. Ne yapmalıyım?

Sadece fare imleci gözüküyor.

Entegre grafik devreye girdi görüntü alıyorum.

İnternetten en son ekran kartı sürücüsünü indirdim sorun çözüldü. Konu kilitlenebilir. Yardım ettiğiniz için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı