Çözüldü MSI Afterburner Steam'de çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Mujo Corhamzic

Hectopat
Yer
Novipazar, Serbia
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da tahmin edilebileceği üzere oyunlarda FPS ölçmek üzere açtığım MSI Afterburner programı Steam üzerindeki oyunlarda devreye girmiyor ve oyun açıldıktan birkaç dakika sonra MSI Afterburner kendi kendine kapanıyor. Steam harici önceden indirmiş olduğum oyunlarda sorunsuz çalışıyor. Epic'te denemedim. Sorun nedir ne ile kaynaklıdır?

Merhaba, başlıktan da tahmin edilebileceği üzere oyunlarda FPS ölçmek üzere açtığım MSI Afterburner programı Steam üzerindeki oyunlarda devreye girmiyor ve oyun açıldıktan birkaç dakika sonra MSI Afterburner kendi kendine kapanıyor. Steam harici önceden indirmiş olduğum oyunlarda sorunsuz çalışıyor. Epic'te denemedim. Sorun nedir ne ile kaynaklıdır?
Hangi oyunlarda denedin?

Başlatma seçeneklerine bunu -allow_third_party_software yaz.(CS ise)
Uygulamayı açtığımda böyle bir hata ile karşılaştım şuan.

resim_2021-03-09_011500.png

CS'nin başlatma seçeneklerine yazdığım kodu yazar mısın?
Şimdi buldum nasıl yapıcağımı deneyip geri dönüş yapacağım.

Kütüphane- CS:GO özellikler- başlatma seçenekleri.
Bu kadar.

Teşekkür ederim yönlendirmeleriniz başarı ile sonuçlandı artık FPS'imi görüyorum sağ olun. Diğer oyunlar veya Steam için tekrar böyle bir şey yapmak gerekli mi sebebi nedir biliyorsanız kısaca açıkla mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı