MSI Afterburner test değerleri nasıl?

• Konuyu başlatan Siya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 792
12-10-2021, 16:26:52 ModernWarfare.exe benchmark completed, 11450 frames rendered in 103.500 s
Average framerate : 110.6 FPS
Minimum framerate : 88.7 FPS
Maximum framerate : 139.2 FPS
1% low framerate : 81.8 FPS
0.1% low framerate : 61.8 FPS
Bu değerler ile stuttering yaşanma imkanı yok. Stutter farklı bir sorun. Diğer oyunlarda da yaşıyor musunuz bu akıcılık durumunu?

Gayet güzel değerler. Donanımsal bir shutter sorunun yok, oyun akıcı çalışıyor. Monitör veya diğer üyelerin dediği gibi sync alakalı senin görüşüne yansıyan bir sorun var.

Monitör veya monitör teknolojilerinin yarattığı bir sorun olduğunu düşünmüyorum bunun. Çünkü önceki monitörümde de bu sorun vardı. Sorun oyunun kötü optimizasyonu gibi.

Bu değerler ile stuttering yaşanma imkanı yok. Stutter farklı bir sorun. Diğer oyunlarda da yaşıyor musunuz bu akıcılık durumunu?

Hayır, sadece Warzone'da yaşıyorum. Zaten tek yaşayan Warzone oyuncusu da ben değilim. Az da olsa yaşayan bir kesim var bu sorunu. Ancak çoğu çözüm buluyor, ben ne yapsam da bulamadım. Reddit'te, AMD forumlarında, yabancı bilgisayar forumlarında sordum; çözüm yok. Tek çözüm başka bir ekran kartı almak o da stoklardan dolayı imkansız şu an. Her şeyi değiştirdim bir ekran kartı kaldı. Zaten sorunun ekran kartından kaynaklandığını bilmemin sebebi bu, her donanım değişmesine rağmen sorun gitmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı