MSI Afterburner'da değerler gözükmüyor

RedBereli

Hectopat
Daha fazla  
Format sonrası bilgisayara Afterburner yükledim. Ancak değeler 0'da kaldı, hiçbir şey gözükmüyor. Sebebi nedir arkadaşlar?
---Ayrıca izleme kısmındaki sıcaklık değerleri, FPS bölümündeki yerde GPU sıcaklığı diye bir satır yok. Ekran kartı sıcaklığımı da öğrenemiyorum.

346373.jpg

Format sonrası bilgisayara Afterburner yükledim. Ancak değeler 0'da kaldı, hiçbir şey gözükmüyor. Sebebi nedir arkadaşlar?
---Ayrıca izleme kısmındaki sıcaklık değerleri, FPS bölümündeki yerde GPU sıcaklığı diye bir satır yok. Ekran kartı sıcaklığımı da öğrenemiyorum.

Eki Görüntüle 1328618

Sürücüleri indirdin mi?

RivaTuner Statistics kurulu mu PC'de? Ayrıca genel ayarlardan donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir seçeneğini tikleyin.

Çözüldü mü yoksa sorun devam ediyor mu? Anlamadım.

Sürücüleri indirdin mi?
Radeon ayarlarında güncel gösteriyordu fakat aygıt yöneticisinden güncelleştirme buldu.

Bir de format öncesi Afterburner açıkken sağ altta RivaTurner simgesi gözüküyordu artık gözükmüyor Riva Turner'ı indirdiğime eminim.
Çözüldü mü yoksa sorun devam ediyor mu? Anlamadım.
Sürücüleri güncelleyeyim geri dönüyorum size şimdilik devam ediyor.
Arkadaşlar sürücüleri güncelledim, Afterburner'ı kaldırıp tekrar indirdim sorun yine aynı değerler ana menüde gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• 34637.jpg
    34637.jpg
    1,5 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Tekrar sormak istiyorum, RivaTuner Statistics kurulu mu?

Tekrar sormak istiyorum, RivaTuner Statistics kurulu mu?
Kurulu elbette bu sefer üstte yazdıklarıma karşın sağ altta simgesi gözükmeye başladı. Ama aynı maalesef değerler gözükmüyor
Sorunu çözdüm arkadaşlar mesele RivaTuner vs. değilmiş aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa ekran kartı sürücülerinden kaynaklanıyor. Kendi sitesinden indirince eski önerilen sürücüyü yüklüyor, güncelleştirme esnasında sürücü (düşür) diyor bu yüzden ekran kartı tanınmıyor aygıt yöneticisinden tekrar güncelleyince sorun halloldu. Teşekkürler herkese.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı