Çözüldü MSI Afterburner'da R5 5600 CPU sıcaklığı gözükmüyor

• Konuyu başlatan NRVS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 589
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
İşlemcimi yükselttikten sonra Afterburner üzerinden CPU sıcaklığımı göremiyorum, nasıl düzeltebilirim? Önceki işlemcim R5 3600'de sürekli değerlerimi kontrol ediyordum R5 5600'e geçtikten sonra görünmüyor.

Afterburner sürümüm 531.41.

Valorant ölüm maçında test ettiğimde %2 kullanıyor görünüyor. Afterburner da CPU ile tek inceleyebildiğim şey kullanım yüzdesi.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Çözüm
CPU kullanımının düşük gözükmesi, Afterburner'ın güncel sürümünde oluyordu. Beta Afterburner sürümünde düzeliyordu. Bende şu an 4.6.5 var, sorunsuz.
CPU Usage (Yanında sayı yazmayan) ve CPU Temperature (Yine yanında sayı yazmayan) açıp Show in On-Screen Display dediniz mi? Ekstra olarak yeni işlemci takıp format atmadıysanzı temiz kurulum öneriyorum.

CPU Usage (Yanında sayı yazmayan) ve CPU Temperature (Yine yanında sayı yazmayan) açıp Show in On-Screen Display dediniz mi?
Screenshot_2.png

Bunlar kullanım değerleri zaten sıcaklık değeri galiba açık değil.
Evet kullanım değerleri olduğunu biliyorum zaten başka CPU ile ilgili bir şey yok. :)

Hayır bu CPU kullanımı. CPU temp bul bilgi ekranında göster tik koy. Tek tek çekirdek sıcaklığı hariç sadece CPU temp vardır onu açman lazım.
Afterburner'da sıcaklık kontrol etmeyi biliyorum arkadaşlar, sabah eski işlemcim ile bir sorun yoktu yeniyi takınca oldu.

İndirdiğin afterburner sürümü problemli olabilir. Arayüzü türkçe yap bende aynı işlemci ile tüm değerlerimi görüntüleyebiliyorum. Bu tarz durumlar kullanıcı hatalarından kaynaklanır.

Eki Görüntüle 1734878

Evet kullanım değerleri olduğunu biliyorum zaten başka CPU ile ilgili bir şey yok. :)

Afterburner'da sıcaklık kontrol etmeyi biliyorum arkadaşlar, sabah eski işlemcim ile bir sorun yoktu yeniyi takınca oldu.

CPU Temperature açmalısınız.

1681133262905.png

Geri
Yukarı