MSI Afterburner'daki kilit işareti

Yiğitrrr

Hectopat
Daha fazla  
Acaba oradaki kilit işareti ile ilk baştaki OC ayarlar yerini kitleyebilir miyim acaba? Yanlışlıkla oynamış olmam hem onlarla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeki kilit? Profilin üstündeki/yanındaki kilit ise o profil geçişlerini kilitlemek için.

@Yiğitrrr

1644336866065.png

Ok ile işaretlediğim değil mi? Profil geçişlerini kilitlemek için o.

@Yiğitrrr

Ayarlardan "genel ayarlar" başlığına gelip "donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir" tiki kaldırınca direkt iptal oluyor o kısım. Ama oyun içi izleme de yapamıyorsun.

@Yiğitrrr

Ayarlardan "genel ayarlar" başlığına gelip "donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir" tiki kaldırınca direkt iptal oluyor o kısım. Ama oyun içi izleme de yapamıyorsun.

Yapma ya ben sadece o kısımı kapatmak istemiştim neyse o ayarlar kısmının sağındaki kısımdan geri alınabiliyor değil mi yanlışlıkla oynarsak.

Yapma ya ben sadece o kısımı kapatmak istemiştim neyse o ayarlar kısmının sağındaki kısımdan geri alınabiliyor değil mi yanlışlıkla oynarsak.

"Default" ayarına alman için buton var menüde, oradan yaptığın işlemleri sıfırlayıp bi' daha başlayabilirsin.

Zaten şöyle bir şey var, değer girdikten sonra profile kaydetmeden hiçbir değer kaydedilmiyor.

Geri
Yukarı