MSI Afterburner'dan GTX 1660S fan ayarı yapma

Mruo

Decapat
Daha fazla  
1660 Super EVGA SC ekran kartım var fan ayarlarını yapmak istiyorum oyunlarda nedense bir garip 85 dereceyi gördüm yani oynadığım oyunlarda little nightmares /firewatch.

Ama Rainbow Six'te falan 75'i geçmiyor ayarlarımda mı sıkıntı vardır?

Ekran kartım:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın hava akışında sıkıntı vardır. O kart o sıcaklıkları görmemeli. Muhtemelen her tarafı kapalı, camlı bir modeldir diye tahmin ediyorum. Eğer dediğim gibiyse yan kapağı açarak sıcaklığı tekrar kontrol edin. Sıcaklık düşerse kasanızın hava akışını düzeltmeniz gerekli demektir. Techpowerup sitesindeki testlerde kartınız max 68 dereceyi görmüş.

Kasanızın hava akışında sıkıntı vardır. O kart o sıcaklıkları görmemeli. Muhtemelen her tarafı kapalı, camlı bir modeldir diye tahmin ediyorum. Eğer dediğim gibiyse yan kapağı açarak sıcaklığı tekrar kontrol edin. Sıcaklık düşerse kasanızın hava akışını düzeltmeniz gerekli demektir.
yani kapağı açık durur ise düzelebilir mi ?

Kapağı açık tutarak devam edin demiyorum. Kapağı açın sıcaklıklara bakın. Eğer sıcaklıklar düşerse buradan kasanızın hava akışının kötü olduğu sonucuna varırız. Bu durumda ya kasayı değişirsiniz veya kasaya yeni fanlar takarak hava akışını güçlendirmeye çalışırsınız.

Kapağı açık tutarak devam edin demiyorum. Kapağı açın sıcaklıklara bakın. Eğer sıcaklıklar düşerse buradan kasanızın hava akışının kötü olduğu sonucuna varırız. Bu durumda ya kasayı değişirsiniz veya kasaya yeni fanlar takarak hava akışını güçlendirmeye çalışırsınız.
sağolun bide benim şeyliğimmiş otomatik fanları kapatmışım %30 da çalışıyormuş fanlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı