Çözüldü MSI Afterburner'dan overclock yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beytooo

Centipat
Daha fazla  
Ben masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Birkaç kere önceden OC yapmıştım, sorun olmamıştı ama şu an kapalı gözüküyor. Her şeyi deniyorum, olmuyor. Ne yapacağım?

resim_2021-06-26_183005.png

Çözüm
Ben masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Birkaç kere önceden OC yapmıştım, sorun olmamıştı ama şu an kapalı gözüküyor. Her şeyi deniyorum, olmuyor. Ne yapacağım?

Eki Görüntüle 1084520
DDU (Driver Display Uninstaller) yükleyip güvenli modda çalıştırıp sürücünü sil. Ardından kapatıp normal olarak açarak yeni güncel sürücü kur. Sorunun çözülecektir.

Eki Görüntüle 1084520
DDU (Driver Display Uninstaller) yükleyip güvenli modda çalıştırıp sürücünü sil. Ardından kapatıp normal olarak açarak yeni güncel sürücü kur. Sorunun çözülecektir.

Çözüm

Eki Görüntüle 1084520
Çok basit bir adım fakat, Afterburner'ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Edit:Fotoğrafa bakmadan yazmışım. Driver çakışması veya eksikliği var. Afterburner ekran kartınızı okuyamıyor. Önce @VioraLotus'un dediklerini uygulayın.

Geri
Yukarı