MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR alınır mı?

Bütçe
12200
Hem işlemcim iyi olsun hem ekran kartım dersen, Monster. Daha sağlam kasası olsun ama işlemcim düşük olsun dersen GameGaraj.

Tulpar'ın özellikleri daha iyi ancak soğutma performansı ve malzeme kalitesi de önemli. Bunları da göz önünde bulundurun bence. (Tulpar'ın malzeme kalitesini bilmiyorum ancak MSI kadar olcağını zannetmiyorum)

Tulpar'ın özellikleri daha iyi ancak soğutma performansı ve malzeme kalitesi de önemli. Bunları da göz önünde bulundurun bence. (Tulpar'ın malzeme kalitesini bilmiyorum ancak MSI kadar olcağını zannetmiyorum)

Bu bilgisayara bakmadan önce Tulpar serisine baktım ancak şikayetlere baktıgımda hep bir panel sıkıntısı oldugundan dolayı vazgeçtim.
Çok güzel laptop, alabilirsin bence MSI Alpha'yı. 8 GB RAM takviyesi yapılması lazım ancak.

Alırsam 8 GB RAM ilave ekleteceğim.
Hem işlemcim iyi olsun hem ekran kartım dersen, Monster. Daha sağlam kasası olsun ama işlemcim düşük olsun dersen GameGaraj.

Teşekkür ederim gamegarajada bakacagım.

Bu bilgisayara bakmadan önce Tulpar serisine baktım ancak şikayetlere baktıgımda hep bir panel sıkıntısı oldugundan dolayı vazgeçtim.

Alırsam 8 GB RAM ilave ekleteceğim.

Teşekkür ederim gamegarajada bakacagım.

Hocam hangi bilgisayarı aldın MSI Alpha'yi aldıysan bize FPS değerlerini paylaşabilir misin?

Alpha 15 gözü kapalı alınır. Herşeyden önce tasarımı ve soğutması çok iyi bi laptop. İhtiyaç duyduğunda da 8GB bellek ilave eder, keyfine bakarsın.

Alpha 15 gözü kapalı alınır. Her şeyden önce tasarımı ve soğutması çok iyi bir laptop. İhtiyaç duyduğunda da 8 GB bellek ilave eder, keyfine bakarsın.

Hocam bende FPS'ler söyle.
R6 en yüksekte 100-130
GTA 5 en yüksekte 60-85
Valorant en yüksekte 150'lerde.
Battlefield 1 en yüksekte 80-120 arası.
Metro Exodus Ultra 55-85 arası.
CS:GO karışık ayarlar 120-160 arası.
Bir bakarmsiniz nasıl.
Sanırım biraz rekabetçi oyunlarda bir tık az alıyorum bu neden sizce.
Onun dışında FPS'ler de bir anormallik var mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı