MSI Alpha 15 A4DEK 90 derecelerde çalışıyor

Mamdiuf

Decapat
MSI Alpha 15 a4dek laptopum var. Eskiden fanlar Turbo ile daha fazla ses çıkarırdı. Şu an çalışma hızı azaldı gibi geliyor bana bununla orantılı da işi arttı ve işlemci 93, ekran karti da 88'i gördü. Cyberpunk'ta PC ilk aldığımda 80 üstünü görmüyordu Turbo'da.
Nisanda aldım PC'yi, hiç içini temizletmedim. 8 ay olmuş yani ondan dolayı mıdır dostlar ya da etkisi ne kadardır?

Ben Alpha 17 A4DEK-009 kullanıyorum 5 ay oluyor. Geçen ay bir Güzel temizlik yaptım Fanlarda baya toz birikimi olmuştu Forza Horizon 5 de işlemci 93° Ekran kartı 80° çıkıyordu. Temizlik den sonra işlemci şimdi en fazla 82° ver Ekran kartı 68° çıkıyor. Yani senin Alpha 15 bir Temizlik yapman şart fazla yüksek sıcaklık uzun zaman kullanmak. Laptopun ömürnu azaltır.
Screenshot_20211217-235512_Gallery.jpg

Ben Alpha 17 A4DEK-009 kullanıyorum 5 ay oluyor. Geçen ay bir güzel temizlik yaptım fanlarda bayağı toz birikimi olmuştu Forza Horizon 5 de işlemci 93° ekran kartı 80° çıkıyordu. Temizlikden sonra işlemci şimdi en fazla 82° ver ekran kartı 68° çıkıyor. Yani senin Alpha 15 bir temizlik yapman şart fazla yüksek sıcaklık uzun zaman kullanmak. Laptopun ömürnu azaltır.Eki Görüntüle 1244778

Anlıyorum teşekkürler tozu alırsam fonların performansı alır değil mi
Bir de sana zahmet oyunlarda aldığın FPS'leri yazabilir misin?

Geri
Yukarı