MSI Alpha 15 B5EEK-212XTR vs Lenovo Ideapad Gaming 3 R5 5600H laptop

İki kart arasında çok olmasa da 3060 daha önde. Ama MSI Alpha malzeme kalitesi, pil kapasitesi ve işlemci ile önde. Kasası hakkında pek bilgim yok fakat hava almasını sağlarsanız sıkıntı çıkmayacaktır. Ben pili sebebiyle MSI derdim. Bunu alıp 8 GB RAM eklemek daha F/P olur.

MSI'ın soğutması iyiyse kesinlikle MSI. Daha yüksek depolaması, daha iyi işlemcisi ve 90Whr pil kapasitesi var. RX 6600M, birkaç MPT ayarlaması ile performans anlamında asla geride kalmaz. İş soğutmada bitiyor, incelemesini bulursanız sıcaklıklara göz atın.

MSI'ın soğutması iyiyse kesinlikle MSI. Daha yüksek depolaması, daha iyi işlemcisi ve 90whr pil kapasitesi var. RX 6600M, birkaç MPT ayarlaması ile performans anlamında asla geride kalmaz. İş soğutmada bitiyor, incelemesini bulursanız sıcaklıklara göz atın.

İncelemesini izledim soğutma sistemi gayet güzel. Lenovo'nun 1TB SSD'li modelini aldım ama sanırsam fanın biri bir yere sürtüyor ve ses çıkarıyor. İade edip MSI'ı almayı düşünüyorum.

@Erenqzs Soğutma sistemi iyiyse şahane. Bildiğim kadarıyla RX 6600M, 100W TDP'ye sahip. 120-130W'ı kaldırır muhtemelen. Overclock ve undervolt sonrası 3060'ı aratmaz.

@Erenqzs soğutma sistemi iyiyse şahane. Bildiğim kadarıyla RX 6600M, 100W TDP'ye sahip. 120-130W'ı kaldırır muhtemelen. Overclock ve undervolt sonrası 3060'ı aratmaz.

Teşekkür ederim hocam. Lenovo'yu aldıktan 1 gün sonra bu sorun çıktı hevesim kırıldı maalesef. Bunu iade edip MSI alacağım büyük ihitmal. Hem Amazon'dan ürün almak dah fazla güven veriyor bana.

Geri
Yukarı