MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Hocam her şeyi 2 kez yaptım ama maalesef oyunda %20 %40 arası GPU kullanımı ile 100 160 arası FPS değerleri alıyorum.

Farklı kulaklıklar ile denedim ses hâlâ aynı.
Hocam donanımsal olabilir bu durumda. Yarın servise sorarım olmadı. BIOS ile ilgili bir görüşmem olacak.

Hocam her şeyi 2 kez yaptım ama maalesef oyunda %20 %40 arası GPU kullanımı ile 100 160 arası FPS değerleri alıyorum.
Hocam oyunu sıfırdan mı kurdunuz, yoksa kurulu oyunu 2.11 sürümüne mi güncellediniz? Bir de güç seçeneklerinden nihai performansı seçip güç planını özelleştirin. Orada AMD ile ilgili ayarlar var, hepsini en yüksek performans seçeneğine alın(pilde olanlar hariç).
USB kulaklık kullandığım için mikrofon jakını şimdiye kadar deneme şansım olmamıştı. Bende de aynı durum var şu an. İletişim kurdum, sürücülerle ilgili olabileceğini söylediler. Deneyip sorunu aştıktan sonra bildiririm. Bunu da çözdükten sonra detaylı bir konu açacağım. Performans, sorun giderme ve servis deneyimlerini orada detaylı şekilde aktaracağım.

Son düzenleme:
teşekkürler hocam sonucu bekliyor olucağım.

Alabilirsiniz.

teşekkürler hocam sonucu bekliyor olucağım.
Hocam sürücülerle sorun giderilmedi ne yazık ki, sorunun çözülmediğine dair e–posta attım. Ayrıca SSD almayı düşünüyorum, e– postaya gelecek cevap servise gönderin şeklinde olursa mikrofon jakı ve SSD montajı için göndereceğim büyük ihtimal.

SSD Montajı için ek +250 tl istiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…