MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

DDU ile mevcut sürücüyü kaldırın, Microsoft Store üzerinden Radeon Software yüklediyseniz kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatın, MSI sitesinden yeni sürücüyü indirip kurun. Aynı yerden Radeon Software bağlantısını kullanarak Microsoft Store üzerinden Radeon Software yazılımı indirin. Bilgisayarı yeniden başlatın, Başlat kısmından Radeon Software uygulamasını açın, gerekli ayarlamalara girin. Güç seçeneklerinden Yüksek Performansı seçin, pil butonuna bir kez tıklayarak ilgili çubuğu Yüksek Performans kısmına kadar çekin, Valorant'a girin. 1080p çözünürlük ve yüksek grafiklere ayarlayın. Oyunda FPS kısıtlayıcılar ve V–Sync açıksa kapatın. Aşağı yukarı 180–200(Ortalama) FPS almanız gerekir bu durumda. Zaten bu değerleri alıyorsanız hiç uğraşmayın

Hocam her şeyi 2 kez yaptım ama maalesef oyunda %20 %40 arası GPU kullanımı ile 100 160 arası FPS değerleri alıyorum.

Farklı kulaklıklar ile denedim ses hâlâ aynı.
Hocam donanımsal olabilir bu durumda. Yarın servise sorarım olmadı. BIOS ile ilgili bir görüşmem olacak.

Hocam her şeyi 2 kez yaptım ama maalesef oyunda %20 %40 arası GPU kullanımı ile 100 160 arası FPS değerleri alıyorum.
Hocam oyunu sıfırdan mı kurdunuz, yoksa kurulu oyunu 2.11 sürümüne mi güncellediniz? Bir de güç seçeneklerinden nihai performansı seçip güç planını özelleştirin. Orada AMD ile ilgili ayarlar var, hepsini en yüksek performans seçeneğine alın(pilde olanlar hariç).
Hocam donanımsal olabilir bu durumda. Yarın servise sorarım olmadı. BIOS ile ilgili bir görüşmem olacak.

Hocam oyunu sıfırdan mı kurdunuz, yoksa kurulu oyunu 2.11 sürümüne mi güncellediniz? Bir de güç seçeneklerinden nihai performansı seçip güç planını özelleştirin. Orada AMD ile ilgili ayarlar var, hepsini en yüksek performans seçeneğine alın(pilde olanlar hariç).
USB kulaklık kullandığım için mikrofon jakını şimdiye kadar deneme şansım olmamıştı. Bende de aynı durum var şu an. İletişim kurdum, sürücülerle ilgili olabileceğini söylediler. Deneyip sorunu aştıktan sonra bildiririm. Bunu da çözdükten sonra detaylı bir konu açacağım. Performans, sorun giderme ve servis deneyimlerini orada detaylı şekilde aktaracağım.

Son düzenleme:

USB kulaklık kullandığım için mikrofon jakını şimdiye kadar deneme şansım olmamıştı. Bende de aynı durum var şu an. İletişim kurdum, sürücülerle ilgili olabileceğini söylediler. Deneyip sorunu aştıktan sonra bildiririm. Bunu da çözdükten sonra detaylı bir konu açacağım. Performans, sorun giderme ve servis deneyimlerini orada detaylı şekilde aktaracağım.
teşekkürler hocam sonucu bekliyor olucağım.

AMD Radeon RX 5600M(2060 ile 2070 arasında) ekran kartı.
AMD Ryzen 7 4800H 8C 16T işelmci.
16 GB 8x2 3200 MHz RAM.
17.3 inç 144Hz FreeSync Premium ekran.
512 GB SSD.
SteelSeries tuş başına RGB.

Bu fiyata alternatifi yok galiba, 17 inç önerilere açığım. En az 2060 ekran kartı, 8C 16T işlemci olsun lütfen.
Alabilirsiniz.

teşekkürler hocam sonucu bekliyor olucağım.
Hocam sürücülerle sorun giderilmedi ne yazık ki, sorunun çözülmediğine dair e–posta attım. Ayrıca SSD almayı düşünüyorum, e– postaya gelecek cevap servise gönderin şeklinde olursa mikrofon jakı ve SSD montajı için göndereceğim büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı