MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Güncellediniz ve GG olarak mı görünüyor? Öyle ise yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. İşe yaramazsa bilgisayarı yeniden başlatıp işlemi tekrar deneyin.

Konuya göz atın, çözüm sağlayamazsanız bu adresten indirme bağlantısı alıp indirin.

Sorun yine çözülmezse tamamen kaldırıp SteelSeries Engine 3 kurup güncellemeden kullanmaya devam edin. GG henüz beta olup bir takım sorunlar yaşatabilir.

İfadeler: AGO
çok teşekkür ederim oldu. Sizin kullandığınız kombinasyon nedir peki ? ve ilk kırmızı bastığımda beyaz olan kombinasyona nasıl dönerim?

Basınca beyaz olan kombinasyonu aramadım doğrusu. Biraz kurcalarsanız kesin bulursunuz. Ben disco 3. Kademede kullanıyorum. Bazen geceleri 1. Kademe. WASD ile boşluk tuşu da beyaz yapıyorum. Şu yaşta bile bu klavyeye alışınca standart klavye kullanamıyorum. Bi ara Razer ışıqlı mışıqlı diye dalga vardı internette, o zaman ne anlıyorlar bunlar diyordum. Şimdi forever SteelSeries ışıklı mışıklı

Hocam aynı satıcıya 3 defa iade mi yaptınız? Işık sızmasının ekran görüntüsünü aldınız mı acaba? Paylaşmanız mümkün mü? Ben de yeni aldım,ışık sızması yüzünden iade yoluna mı gitsem kararsız kaldım.

Üçünün içinden en fazla olanı böyleydi.

Evet hocam aynı satıcı. Bir önceki model Alpha 15'te de YouTube incelemesinde aynı durum var. Sanırım bu kasaların kronik problemi. Servisten beni aradıklarında söyledikleri şey şu oldu;

"Bezel ekrana baskı yapıyor, bu durum ondan kaynaklanıyor. Çerçeve sağlam olması için iyi yapıştırılması gerekiyor, paneli de değiştirsek yine aynı şekilde yapıştırılacağı için çok bir şey değişmiyor. Zamanla yapışkan kendini biraz bırakarak bezelin yaptığı baskıyı azaltıyor dolayısıyla bu ışık sızmalarında azalma oluyor. Dilerseniz bezeli sökelim, ışık sızması kalmadığını göreceksiniz"

Bana söyledikleri aynen buydu hocam.
Flood için üzgünüm, sizde durum nedir hocam. Mümkünse karanlık bir ortamda test edip atar mısınız?

Son düzenleme:
İfadeler: AGO
Arkadaşlar merhaba, bir sorunum var. PC'yi TV'ye kablosuz olarak bağlıyorum. 2-3 dakika sorunsuz kullanıyorum, daha sonra ekran donuyor. Bilgisayar ekranında problem yok, TV ekranı donuyor. Fare imleci hareket ediyor ama TV de görüntü sanki ekran görüntüsü almışım gibi kalıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Not: HDMI ile bağlantıda problem yaşanmıyor.
Ekran kartı driveri güncel.

Son düzenleme:
Merhaba

Bende 1 hafta kadar öncesinde MSİ Alpha 17 aldım kullanım olarak gayet memnunum ancak evet ekranda ışık sızması mevcut ama çok fazla göze batmıyor. Karanlık ekranda belli oluyor ama genel olarak gözükmüyor. Bu konuyu baya bir araştırdım ancak genel olarak ışık sızması ile ilgili bir kronik sorun mevcut olduğundan dolayı garantiye göndermeyi düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda problem yaratacak duruma gelirse ancak o zaman garantiye veririm. Onun haricinde laptoptan gayet memnunum alacak olan var ise tavsiye ederim

Bende de alpha 15 var hocam degerleriniz nedir oyunlarda

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın. Sizi rahatsız etmiyorsa değiştirmeyi düşünmeyin bence de. Ha içime sinmedi iade edeceğim derseniz orasını bilemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…