MSI Alpha 17 alınır mı?

ilikedavidbowie

Kilopat
Daha fazla  

Bu linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat kasasının ve ekranının kötü olduğunu, ekran kartının 3060a göre düşük performans verdiğini söyleyenleri gördüm ama ekranının 17.3 inch olması çok cezbediyor bu sebeplerden dolayı çok arada kaldım bunu alınır mı yoksa Legion 5 stok gelmesini mi beklemeliyim?

-Bu bilgisayarda ısınma sorunu vs. Olur mu?
-RX6600M RTX3060'a göre ne kadar düşük performans verir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat kasasının ve ekranının kötü olduğunu, ekran kartının 3060a göre düşük performans verdiğini söyleyenleri gördüm ama ekranının 17.3 inch olması çok cezbediyor bu sebeplerden dolayı çok arada kaldım bunu alınır mı yoksa Legion 5 stok gelmesini mi beklemeliyim?

-Bu bilgisayarda ısınma sorunu vs. Olur mu?
-RX6600M RTX3060'a göre ne kadar düşük performans verir?
Laptop mu almak zorundasınız ?

Hocam kasası Steelseries değil bu arada ürün resimleri yanlış, açıklama kısmındaki kasası asıl olan, yine de 17.3 ekrana sahip laptop bulamazsın bu fiyata o yüzden alınır.

Laptop mu almak zorundasınız ?
evet

Hocam kasası Steelseries değil bu arada ürün resimleri yanlış, açıklama kısmındaki kasası asıl olan, yine de 17.3 ekrana sahip laptop bulamazsın bu fiyata o yüzden alınır.
peki kasanın daha kötü olması nasıl bir etki yaratır çok fazla ısınır mı ?
Bilgisayarı hangi amaçla kullanacaksınız?
oyun
3-5 FPS fark var hocam ekran kartları arasında.
teşekkürler asıl merak ettiğim buydu genel olarak bu bilgisayarı önerir misin yoksa 15kya lenovoyu mu beklemeliyim sence ?

Beklemenize gerek yok bence. Lenovo'da ekstradan MUX Switch olayı var eğer ekstra monitörün yoksa ana monitör olarak.

Eğer ikinci bir monitör ile kullanacaksanız (Laptop'u kasa olarak kullanmak) mux switch ihtiyacınız yok ama oyun felan oynayacağım ve laptop'a mousetan başka çevre birim bağlamayacağım diyorsanız mux switch olmalı

Geri
Yukarı