MSI Alpha 17 B5EEK-005XTR GPU sürücüsü çöküyor

kinqofkinq12

Hectopat
Bende bu cihazdan var diğer kullanan arkadaşlarda kullanımda sorunları var mı? Bende bir sorun var ve kronik mi diye merak ediyorum:
Bazen oyunlarda ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sürücüleri MSI sitesinden elle kurdunuz inşallah?
Driver Booster ile kurdum evet. Ama ekran kartını sonra DDU ile kaldırıp sitesinden son sürümünü kurdum. Hata devam edince tekrar DDU ile kaldırdım. Bir önceki sürümünü kurdum. Hata baya bir azaldı. Çok nadir veriyor.
Sürücüleri nasıl kurdun? Driver Booster kullanımı seziyorum.

@kinqofkinq12, DDU'yu güvenli modda mı kullandın? Tavsiye ekran kartı sürücü kurulumunu yaparken internet bağlantısını kesmen. DDU ile güvenli modda sürücüyü kaldırdıktan sonra internetsiz olarak sürücü kur.

Güncel sistemlerde de Driver Booster kullanmaktansa hiç sürücü kurmaman daha iyi.

Bu k
@kinqofkinq12, DDU'yu güvenli modda mı kullandın? Tavsiye ekran kartı sürücü kurulumunu yaparken internet bağlantısını kesmen. DDU ile güvenli modda sürücüyü kaldırdıktan sonra internetsiz olarak sürücü kur.

Güncel sistemlerde de Driver Booster kullanmaktansa hiç sürücü kurmaman daha iyi.
Driver Boosterin bu kadar sorun çıkaracağını tahmin etmezdim. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim. Sürücüleride bulamıyorum. Bulduklarım hatalı gibi. Bana doğru linki gönderebilir misiniz ? Amd konusunda acemiyim.

Geri
Yukarı