MSI Alpha 17 klavye tuşu nereden bulunur?

irexile

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. MSI marka Alpha 17 B5EEK-018xtr model bir laptopa sahibim. Daha önce tuşlarını birden fazla kez temizledim. Fazla zorlamadım.
Bugün biraz fazla zorlamış olacağım ki 2 tuşun altındaki o plastik parçaları kırdım tuşlar stabil durmuyor hem kullanış hem görüntü açısından çok kötü.
Komple klavyeyi mi yenilemem lazım tuşları ve altındakileri ayrıca tedarik edebiliyor muyum? Aynı sorunu yaşayan veya bilgili olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Steelseries'in klavyesidir sanırım o da. Aliexpress'te rahatça bulabilirsiniz MSI keyboard hinge veya steelseries hinge yazarak. Sokak kedisi parkta laptobumun üzerinde patinaj çekip 3-5 tuşu kırmıştı aliexpressten bulabilmiştim.

Steelseries'in klavyesidir sanırım o da. Aliexpress'te rahatça bulabilirsiniz MSI keyboard hinge veya steelseries hinge yazarak. Sokak kedisi parkta laptobumun üzerinde patinaj çekip 3-5 tuşu kırmıştı aliexpressten bulabilmiştim.
en büyük sorunda o hocam ya steelseries değil. a4dek steelseries ama msi bu sürümünde yeni klavyeye gittiği için aliexpress'te kolay kolay bulamadım ancak tr olmayanları için 80€ gibi bir fiyat bulabildim o da içime yer etti açıkçası

Geri
Yukarı