MSI Alpha 17 laptop The Forest CPU 90 derece

jessepinkman34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Birkaç hafta öncesinde MSI Alpha 17 laptop aldım. Bugün The Forest oyununu indirip oynamaya başladım. Ancak oyuna giriş yaptıktan sonra dakikalar içerisinde fanlar hızlanmaya başladı ve Speccy uygulaması üzerinden CPU sıcaklığına baktığımda 85-90 dereceleri gördüm. Sizce bu normal midir? Oyunu oynadığım grafik ayarlarının da resmini ekledim.

Dosya Ekleri

• 333.jpeg
    333.jpeg
    116,3 KB · Görüntüleme: 63
  • 222.jpeg
    222.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 62
  • 111.jpeg
    111.jpeg
    399,5 KB · Görüntüleme: 60
Arkadaşlar merhaba.

Birkaç hafta öncesinde MSI Alpha 17 laptop aldım. Bugün The Forest oyununu indirip oynamaya başladım. Ancak oyuna giriş yaptıktan sonra dakikalar içerisinde fanlar hızlanmaya başladı ve Speccy uygulaması üzerinden CPU sıcaklığına baktığımda 85-90 dereceleri gördüm. Sizce bu normal midir? Oyunu oynadığım grafik ayarlarının da resmini ekledim.
Hayır normal değil, çok yüksek, tozu temizleyin ve termal macunu değiştirin.

Arkadaşlar merhaba.

Merhaba sıcaklıklar fazla geldi bana.Güç tasarrufunda olabilir cihaz.Dragon center uygulamasıyla performans moduna geçin.

Değerler normal benim de o derecelerde geziyordu, ayrıca oyuna girmeden önce fanları manuel olarak açarsanız ısınma çok olmaz. (ben oyuna girmeden önce fanları açıyorum ısınmıyor fazla cihaz)

Yeni konular

Geri
Yukarı