MSI Alpha 17 vs PRESTIGE 15

Bakındım ancak bulamadım ne yazık ki. Yanlış hatırlıyor da olabilirim, Bravo, Alpha modelleri yenilediği modeller hakkında aklımda kalmış da olabilir.
Bu arada satın almadan önce iki model için de malzeme kalitesini göz önünde bulundurun.

ikisi de alüminyum kasalara sahip yabancı forumlarda genel itibar olarak prestige den çok memnunlar oyun çok oynayan birisi değilim fakat beni ne kadar götürür ekran kartı tarafından prestige ondan şüphelerim var onun dışında direkt olarak almak istediğim model. Bir de yazılımla uğraşmamız gerekecek ondan dolayı 12mb cache ve 4 çekirdek yeterli olur mu sizce

1650Ti çok güçsüz bir kart değil ancak o fiyata 1650Ti alınır mi pek sanmıyorum. Tamamen tercih meselesi. Ben dizüstü bilgisayarı genelde iş için kullanırım bu sebeple orta seviye bir GPU yeterlidir ve kalan kısmında dayanıklılık, termal anlamdaki performansı ve kalitesi önemlidir. Ben bu sebeple Prestige tercih ederdim. Ama tabii ki 3D uygulama performansını ön plana alırsanız Alpha da tercih edilebilir.

4800h çok güçlü bir işlemci i7'yi yok eder ekran kartına gelecek olursak kendisi RTX 2060 ile RTX 2070 Max Q arasında yazılım ile bu hale geldi diye biliyorum hiçbir sorun yaşamazsanız diye düşünüyorum aşağıya incelemesini atıyorum alan kişi çok memnun.

1660 Ti hızında uydurmayın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teknoseyir kanalında RTX 2070 Max Q ya yakın performans verdiği söylenmiş ekran kartı aynı model.

Birde Notebookcheck gibi güvenilir bir siteden bak testlere istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…