MSI anakart mı yoksa Gigabyte anakart mı?

MSI tabii ki. Aorus dışındaki Gigabyte anakartların tamamına yakını vasat modeller.
B450 S2H bana göre muadil MSI B450M-A serisinden kat kat daha iyi bir karttır mesela. Her markanın tercih edilecek veya edilmeyecek ürünü var. Şu marka mı bu marka mı tartışmaları bana çok saçma geliyor.

B450 S2H bana göre muadil MSI B450M-A serisinden kat kat daha iyi bir karttır mesela. Her markanın tercih edilecek veya edilmeyecek ürünü var. Şu marka mı bu marka mı tartışmaları bana çok saçma geliyor.

O anakartların ikisi de vasat ben orta ve üst modellerden bahsediyorum. MSI Tomahawk, Mortar, Gaming serisi, Godlike vb. anakartlarına Gigabyte tarafında kaç tane anakart modeli sayabilirsin?

Ben MSI seviyorum. Tercih meselesi bence.
Bende onu düşünüyorum. Alacağım model

MSI H410M-A PRO.​

Bütçe nedir? Her iki firmanın da fiyat bandlarında iyi modelleri var, düşük bütçede ise Gigabyte bir tık daha iyi.
Hocam bu anakartı alacağım

MSI H410M-A PRO.​

Modele bağlı.

B450M-A Pro Max var, B550 Aorus Elite var. Ne istediğine bağlı.

Veya B550 Tomahawk var, B450M S2H var.

Sadece marka kıyası ise MSI daha iyi geliyor ortalamada.
Bunu alacağım nasıl?

MSI H410M-A PRO.​

Anakartı markasına göre seçmemek gerekir, hangi modelin performansı iyiyse onu almanı öneririm.
Hocam bu anakartı alacağım

MSI H410M-A PRO nasıl?.​

MSI tabii ki. Aorus dışındaki Gigabyte anakartların tamamına yakını vasat modeller.
Hocam şu anakartı alacağım nasıl

MSI H410M-A PRO.​

Duruma göre değişir.
Bunu alacağım nasıl

MSI H410M-A PRO.​

Ben Gigabayte anakart severim. Şuan Asus Prime kullanıyorum. Kaliteli ve şıktır bana göre zevk meselesi. Sokakta taş bulsan kimisine göre güzeldir. Kimisine göre değil. Chp-Akp gibi hissettim. Gigabayte-Msi.

@moder824 H410 tavsiye etmem PCIe hızları düşük olur bu serinin. B460'lara bakabilirsin bütçene uyuyorsa.

Hocam bütce uygunda. Şimdi ben yurtdışında yaşadığım için burada sizin onerdiyiniz 10 kartdan 1 i var öyle.
Ben Gigabayte anakart severim. Şuan Asus Prime kullanıyorum. Kaliteli ve şıktır bana göre zevk meselesi. Sokakta taş bulsan kimisine göre güzeldir. Kimisine göre değil. Chp-Akp gibi hissettim. Gigabayte-Msi.
Hocam iyi dediniz. Ama kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı