MSI anakartı servise yollarken yapılması gerekenler nelerdir?

oscorp

Hectopat
Daha önce yollayıp deneyimleyen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Hiçbir şeyi atlamayayım da uğraştırmasınlar. Pazartesi günü kargoya veriyorum.

Servis prosedürleri genelde aynıdır. Ürünü kutusu ve faturasıyla birlikte göndermelisin. İçerisine de sorunu açıkça belirten ve senin talebini anlatan bir dilekçe ile göndermen yeterli. Göndermeden önce de MSI yı arayıp gerekli bilgiyi alırsan çok daha iyi olur.

Umarım adam akıllı ilgilenirler, yoksa bundan sonraki konunuz " Servispoint rezilliği "olacak . Düzgünce Faturası ile birlikte yollayın, bir kağıda içine sorununuzu belirten bir yazı yazın.

Umarım adam akıllı ilgilenirler, yoksa bundan sonraki konunuz " Servispoint rezilliği "olacak . Düzgünce Faturası ile birlikte yollayın, bir kağıda içine sorununuzu belirten bir yazı yazın.

Zamanında elektrik kesintisi ile bozulan 1070 Gaming X ekran kartımı hiç problem çıkarmadan 2-3 haftaya yenisi ile değiştirmişlerdi. Üzerinden 2 yıl geçti bu olayın neredeyse fakat belirtmeye değer diye düşünüyorum. Sıfır aldığı ürün bozuk çıkıp servise gönderince ürünü garanti dışı kalan mı dersiniz, yeni bilgisayar alıp aylarca kullanamayan mı dersiniz... Böyle olaylar yaşanırken şansıma çok şaşırıyorum gerçekten.

Daha göndermeden biliyorum. Hatta burada bahsetmiştim.

Zamanında elektrik kesintisi ile bozulan 1070 Gaming X ekran kartımı hiç problem çıkarmadan 2-3 haftaya yenisi ile değiştirmişlerdi. Üzerinden 2 yıl geçti bu olayın neredeyse fakat belirtmeye değer diye düşünüyorum. Sıfır aldığı ürün bozuk çıkıp servise gönderince ürünü garanti dışı kalan mı dersiniz, yeni bilgisayar alıp aylarca kullanamayan mı dersiniz... Böyle olaylar yaşanırken şansıma çok şaşırıyorum gerçekten.
Alalı 4 ay oldu ama toplasak 10 defa oturmamışımdır. Elektrik kesintisi yüzünden ethernet girişi gitti.

Geri
Yukarı