MSI Anakartlarda GD45 ile GD65 arasında ne fark var ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
Sağolasın valla bu gönderdiğin link çok iyi oldu. Performans'ta fark yaratacak özellikler yok. Sadece Sata portu fazla vs. vs.

- - - Güncellendi - - -

OC genie olmadığı kötü oldu yav :( ilerde belki yapabilirdim.

OC Genie yok değil, var. Sadece anakart üzerinde tuşu yok. Ayrıca OC yapmak isteyenler için bence gereksiz bir tuş. Sonuçta OC zevk işi. İnce ayar yapa yapa o işlemciyi, sistemi tanıyacaksın falan vs.. Bunu da bir tuşla yaparsan ne anlamı var? Ha 65 alınmamalı demiyorum kesinlikle. Sadece o tuş var diye almak mantıksız diyorum.

Bir de MSI sitesindeki Spefikasyonları karşılaştırarak tam kanıya varamazsın iki kart arasındaki fark için. Orada üzerinde kullanılan kompanentler, mimari hakkında falan bilgi yazmaz. Yazsa da genel şeyler. Katı kapasitör falan gibi.. Forumda açılan ilgili diğer konulara bakarsan daha açıklayıcı bilgi alabilirsin. Bir tanesinin linkini de Oğuzhan göndermiş mesela...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı