MSI Apache GE60 2. El Gaming Dizüstü Ne Kadar Eder?

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
100 mesajım olmadığı için konuyu ikinci el bölümüne açamadım. Şu an kullanmakta olduğum MSI Apache GE60 2PC-496XTR model gaming dizüstü bilgisayarımı satmak istiyorum. 2015 yılı Mart ayında satın almıştım. O zamandan bu zamana temiz bir şekilde kullandım 1 ay önce de servisinde fanını sıfırı ile değiştirttim. Orijinal W10 Pro kurulu, yanında MSI markalı gaming mouse (çok az kullanılmış) ve kendi sırt çantası var. Tek eksisi sol avuç içinin geldiği noktada benek şeklinde boya atması var. Şu andaki piyasaya göre tahmini ederi ne kadardır?

20180409_210210.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende GE72 6QF Apache Pro var. Şu anda ikinci eli (temiz sorunsuz) 4.000₺ ve üstüne satılıyor. Kasım 2015'te aldım bende. Sende buna göre üç aşağı beş yukarı bir fiyat belirle işte.

Bende GE72 6QF Apache Pro var. Şu anda ikinci eli (temiz sorunsuz) 4.000₺ ve üstüne satılıyor. Kasım 2015'te aldım bende. Sende buna göre üç aşağı beş yukarı bir fiyat belirle işte.
Konuyla pek alakası yok ama senin de sol avucunun temas ettiği yerde boya atması oldu mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı