MSI Armor RX 570 vs Sapphire RX 570 Nitro+

2600 yapıp 16 GB RAM yaptım ondan yana sıkıntı yok ekran kartı konusu sadece. Onu da 240 GB SSD yapıp Nitro+ alıcağım.
O setup için doğru tercih, yazdıysanız görmedim kusura bakmayın olduğu gibi alıyorsunuz sandım.
Bütçeniz ve toplama amacınız neydi? Yani parça parça belki daha güçlüsünü daha uyguna toplayabiliriz, siz hazır olarak mı almak istiyorsunuz?

Merhaba.

Donanım Arşivi V3.5 alacağım fakat hangisi karar veremedim. Bilgisayarda seçili olan MSI Armor RX 570 fakat yükseltme seçeneklerinde Sapphire RX 570 Nitro+ var ama aralarında 174 TL fiyat farkı var. 174 TL farka değer mi yoksa MSI'da yeter mi? Armor modellerinin ısındığını duymuştum fakat bilemedim sormak istedim.
174 TL farka kesinlikle değer, Nitro al hiç düşünmeden.

174 TL farka kesinlikle değer, Nitro al hiç düşünmeden.
Öyle yapacağım
O setup için doğru tercih, yazdıysanız görmedim kusura bakmayın olduğu gibi alıyorsunuz sandım.
Bütçeniz ve toplama amacınız neydi? Yani parça parça belki daha güçlüsünü daha uyguna toplayabiliriz, siz hazır olarak mı almak istiyorsunuz?
Ben aynı parçaları Akakçe'den baktığımda 3581 TL çıktı. Benim bütçem de 3500 TL o yüzden pek geçmesini istemiyorum.
Bir de RX 570 Nitro+ çok ses çıkarıyor mu yoksa sessiz mi çalışıyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı