MSI Armor RX 580 vs Sapphire Pulse RX 580

Onu pek bilmiyorum. Ben aynısını Amazon'dan satın aldım 3 ay önce içinden çıkan garanti kartında "arena bilgisayar" diye bir yer yazıyor. Gerçi benim Amazon güvencem var o yüzden rahatım da Teknobiyotik'ten hiç alışverişim olmadı. Garantiyi sağlayan yer aynıdır, Teknobiyotik yalnızca aracı kalır tahminimce.

Anladım. Siz aynı kartı kullanıyorsunuz o zaman. Fiyat farkına değer mi? Yeni nesil olması, satarken kolay olabilir olması falan.

Anladım. Siz aynı kartı kullanıyorsunuz o zaman. Fiyat farkına değer mi? Yeni nesil olması, satarken kolay olabilir olması falan.

Benim alma nedenim güç tüketiminin düşüklüğü ve 1080P 60Hz monitörümde AAA oyunları 60FPS'de rahat oynamak içindi, uzun süre satmayı veya değiştirmeyi düşünmüyorum. Bana istediğimi verdi, elektrik faturasını bile tek başına düşürdü, bu kadar beklemiyordum 😄 1300 TL'ye 580 8GB alabiliyorsan 350 TL için değer mi emin değilim. Bir kaç ay kullanıp satmayı düşünüyorsan 580'i al derim ikinci el piyasası çok hareketli bu sıralar, en az 1 yıl kullanacaksan 5500XT güç tüketimi, gelecekteki sürücüler ve ikinci el piyasası için daha iyi gibi. Tercih senin tamamen 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı