MSI Armor RX580 8 GB OC undervolt yapma

Tolga33

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben bu karta undervolt yapmama rağmen 72-73 derecelere ulaşılıyor, bir rehberdeki arkadaşın 60 dereceyi geçmediğini görmüştüm, sorunu ne bunun anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızda kaç adet fan var? Ve kasa modelini söyler misiniz? Ek olarak Armor serisi bir karta göre sıcaklıklar gayet iyi değerde. Sorun edilecek bir şey yok.

Kasanızda kaç adet fan var? Ve kasa modelini söyler misiniz? Ek olarak Armor serisi bir karta göre sıcaklıklar gayet iyi değerde. Sorun edilecek bir şey yok.
değerleri iyise tamam o zaman dediğim gibi anlamıyorum bu arada kasa modeli cooler master master box mb511 3 önde 2 yukarda 5 adet fan var

Kasanız da hava akışı konusunda kendini kanıtlamış bir kasa. Dediğim gibi çok dert edilecek bir şey yok, dilerseniz Afterburner üzerinden fan hızını ayarlayabilirsiniz. Ama ben önermem çünkü şuan sıcaklıklarınız bir sorun teşkil etmiyor.

Kasanız da hava akışı konusunda kendini kanıtlamış bir kasa. Dediğim gibi çok dert edilecek bir şey yok, dilerseniz Afterburner üzerinden fan hızını ayarlayabilirsiniz. Ama ben önermem çünkü şuan sıcaklıklarınız bir sorun teşkil etmiyor.
vakit ayırdığınız için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı