MSI Armor RX580 eğik duruyor

boraymeral

Centipat
Merhaba arkadaşlar, sistemi yaklaşık 1-2 hafta önce kurdum ilk kurduğumda da eğik duruyordu ama son zamanlarda daha çok gözüme batmaya başladı eğikliği, eğilmesinormal midir ya da yapabileceğiö bir şey var mı?

417BF671-97BF-49EF-A587-E7317E1656E4.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, sistemi yaklaşık 1-2 hafta önce kurdum ilk kurduğumda da eğik duruyordu ama son zamanlarda daha çok gözüme batmaya başladı eğikliği, eğilmesinormal midir ya da yapabileceğiö bir şey var mı?

Eki Görüntüle 588523
Az bir miktar eğilmesi normaldir diye biliyorum.

Normal. Karttaki kronik bir sorun sanırım bu. Aynısı bende de var. Bu çözümü uygulayabilirsin:

Ekran kartı destek çıtası alabilrsiniz, bende almayı düşünüyorum alana kadar böyle kalem ile destek vererek idare ediyorum 😂 :

100853865_693825434792701_2070458580686864384_o.jpg

-
Düzenleme : Herhangi bir eğilme sorunum yok sadece destek olsun diye koydum. Asus kartların içinde ayrı bir metal plaka var eğilmemesi için.

Ekran kartı destek çıtası alabilrsiniz, bende almayı düşünüyorum alana kadar böyle kalem ile destek vererek idare ediyorum 😂 :

Eki Görüntüle 588529
-
Düzenleme : Herhangi bir eğilme sorunum yok sadece destek olsun diye koydum. Asus kartların içinde ayrı bir metal plaka var eğilmemesi için.
Yalnız dikkat edin, ağırlıktan dolayı kalem kayıp fana saplanmasın sonra bir de fan masrafı çıkar :D .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı