Msı/Asus Gtx 780 Hangisi daha iyi ?

ASUS da alabilirsiniz. Daha serin çalışır ASUS.
Aralarında performans bakımından fark var mı oyun için alıyorum.
Hangi markayı seviyorsanız onu alın. Soğutmaları birbirine çok benziyor.
Aynen soğutmalar aynı gibi.
Amd almamayı düşünüyorum Nvidia daha iyi geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında performans bakımından fark var mı oyun için alıyorum.

Aynen soğutmalar aynı gibi

Amd almamayı düşünüyorum Nvidia daha iyi geliyor bana.
Neden Nvidia daha iyi? Ben gtx 780Ti kullanıyordum oyunlarda r9 290 dan bile düşük performans alıyordum, boşta 83 dereceye kadar ısınıyordu ve oyunlarda kapanma sorunu yaşıyordum tabi her kart sorunlu olacak diye birşey yok ama AMD de sorunlu ve kötü bir firma değil neyse kartım şuan serviste ve iade olunca MSI Lightning r9 290x alacağım bence sizde r9 290x alın, Gtx 780= r9 290 böyle düşünün, r9 290x ise 780 den daha performanslıdır, AMD kötü düşüncenizi bence kafanızdan atmalısınız size bunu bir 780Ti kullanıcısı olarak söylüyorum.

İlleki kararınız gtx 780 den yana ise, Asus alın derim diğerlerine göre az da olsa kendini kanıtlamış bir firma. Türkiye'de ki servise de çok başarılı. (Çizgi elektronik.)

İkisi de seni üzmez. Amd alırsan daha fazla performans alırsın. Birde bu videoda sana yardımcı olsun. Amd derken 290 modelinden bahsediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde tasarımı hoşuna gideni al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı