MSI B150 Gaming M3 ve GTX 970 Zalman Z11 HF1 Kasaya Sığar mı?

UnknowsGhoSts

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir sistem topladım. Topladığım ekipmanlar bu kasanın içine sığar mı acaba? Bir de bu kasada CD takmak için yer var mı? USB girişi olduğunu biliyorum fakat CD okuma yeri var mı tereddütte kaldım. Topladığım sistemde sıkıntı var mı? Şimdiden teşekkürler Technopat ailesi.
IMG_20160325_181900.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel, bir sıkıntı yok. Tam bütçe belirtirseniz belki daha iyi önerileri olan arkadaşlarımız çıkabilir. Sığma konusunda bir sıkıntı olmayacak, rahatlıkla sığar. Dilerseniz HDD yuvalarını söküp daha ferah bir kasa elde edebilirsiniz. DVD için yer de mevcut. Hayırlı olsun sisteminiz.

1,5 - 2 sene önce çıkmış gtx 970 yerine yeni oyunlarda vram sorunu yaşamayacak olan ve daha sağlam kart olan r9 390 alınmalı. İşte son çıkan oyunda rezalet durum ortada. R9 390 , r9 290x dan bir tık ileride duruma bakın. Far cry primal içinde aynı durum geçerli oldu r9 390 gtx 970 i geçti.

Hitman 2016: PC graphics performance benchmark review

Gtx 970 kötü değil süper bir kart fakat r9 390 ondan daha iyi bir kart iken neden 970 alalım??

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı